шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни71Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити графічний планшет Wacom Intuos S за ціною від 2399 грн.
Відео 25Фото 3

Характеристики та опис Wacom Intuos S

Вага планшета (кг): 0.23; Розміри (мм): 200x160; тримач для пера; змінні наконечники для пера; Вага пера (р): 11; Відгук (PPS): 133; Роздільна здатність (lpi): 2540; Рівнів тиску: 4096; Висота зчитування (мм): 7; MacOS; Сумісність: Windows;єм на пристрої: microUSB; Роз' Тип підключення: дротове
Типграфічний планшет
ФорматA6
Робоча область152x95 мм
Співвідношення сторін16:10
Клавіш керування4 шт.
Підключення
Тип підключеннядротове
Роз'єм на пристроїmicroUSB
СумісністьWindows
MacOS
Перо
Модель пераPen 4K
Джерело живлення перабез батарейки (пасивне)
Максимальна висота зчитування7 мм
Рівнів тиску4096
Роздільна здатність2540 lpi
Відгук133 PPS
Клавіш керування2 шт.
Вага пера11 г
Загальні характеристики
Комплектаціязмінні наконечники для пера
тримач для пера
Джерело живленняUSB-порт
Розміри200x160 мм
Вага планшета0.23 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 399  до 5 296 грн.
Графічний планшет Wacom Intuos S Black CTL-4100K-N
Artline.ua (Київ)
3 359 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos CTL-4100K-S / 2540 LPI / Чорний Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
2 399 грн.
← купити
Графічний планшет WACOM Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Цифра (Київ)
3 315 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Stls.store (Київ)
3 365 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Openshop.ua (Київ)
3 558 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Click.ua (Київ)
← купити
Wacom CTL-4100K-N
Mallprix.com (Київ)
3 456 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Moyo.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 304 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Itbox.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Denika.ua (Харків)
2 994 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 154 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 301 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Sota.store (Київ)
2 835 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 745 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Nkt.ua (Київ)
3 432 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
ШО (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 262 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
icom.net.ua (Київ)
3 223 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (Black) CTL-4100K-N
Citrus.ua (Київ)
← купити
Wacom Intuos S (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 192 грн.
← купити
Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Tehnomart.com (Київ)
3 251 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Skay.ua (Одеса)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 276 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos s (ctl-4100k-n)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 309 грн.
← купити
Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-S) IntuosSBlack(CTL-4100K-S)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
MAUDAU (Київ)
3 504 грн.
← купити
Wacom Графічний планшет Wacom Intuos S Black
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 305 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) (Офіційна гарантія 24 міс.)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos CTL-4100K-S / 2540 LPI / Чорний Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
2 429 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos CTL-4100K-S / 2540 LPI / Чорний Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
2 483 грн.
← купити
Графічний планшет WACOM S Black (CTL-4100K-S) CTL-4100K-S
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Redprice.sale (Львів)
3 298 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 166 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) CTL-4100K-N
Zaua.store (Львів)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Timesport.com.ua (Львів)
3 295 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Timesport.com.ua (Львів)
4 325 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Redprice.sale (Львів)
4 328 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 334 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Saren.com.ua (Львів)
4 324 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 163 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Zaua.store (Львів)
3 160 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 331 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-S) CTL-4100K-S
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) NW02411
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 318 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S чорний (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 404 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
3 366 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 046 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 300 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
3 477 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 383 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Black (ctl-4100k-n)
Rozetka.ua (Київ)
4 158 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 165 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
3 819 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 338 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 581 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)
Rozetka.ua (Київ)
4 585 грн.
← купити
Графічний планшет Wacom Intuos Basic Pen Black (CTL-4100K-S)
Rozetka.ua (Київ)
5 296 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wacom Intuos S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: графічний планшет Wacom Intuos S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на графічний планшет Wacom Intuos S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія