шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro [WD102PURP]

Конфігурації і ціни 357Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro (WD102PURP) за ціною від 20199 грн.
Відео 12Фото 2

Серия WD Purple Pro

Модифікації WD Purple Pro 7
Где купить? [WD102PURP]
Характеристики [WD102PURP]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
10 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  35000 грн.

від 20 199  до 36 297 грн.
Жорсткий диск Western Digital 3.5" 10TB WD Purple (WD102PURP)
Secur.ua (Київ)
22 125 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 10.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD102PURP) WD102PURP
Click.ua (Київ)
29 179 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 10TB SATA III (WD102PURP) WD102PURP
Ktc.ua (Рівне)
29 999 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 3.5 10TB (WD101PURP) WD102PURP
FOXTROT.UA (Київ)
30 457 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 10TB WD (WD102PURP) WD102PURP
Itbox.ua (Київ)
30 803 грн.
← купити
HDD диск WD Purple Pro SATA 10.0TB, 7200rpm, 512MB (WD102PURP) WD102PURP
ШО (Київ)
28 749 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 10 TB (WD102PURP) WD102PURP
Openshop.ua (Київ)
27 742 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 10TB WD (WD102PURP)
Nkt.ua (Київ)
27 397 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Purple Pro 10TB SATA 512MB (WD102PURP)
Touch (Дніпро)
20 199 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 10TB SATA/512MB (WD102PURP)
АЛЛО (Київ)
30 119 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD102PURP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD102PURP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD102PURP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія