шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 24Відгуки8Обговорення2Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) WD AV-GP (WD10EURX) за ціною від 2370 грн.
Відео 2

Серия WD AV-GP

Рейтинг моделі: 4 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації WD AV-GP 4
Где купить? [WD10EURX]
Характеристики [WD10EURX]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 – 7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4300 грн.    до  5500 грн.

0
1
5
Два месяца, полет нормальный :)
20 червня 2014, 16:33 #
Переваги:Есть модель на 4 терабайта! Кто бы мне раньше такое сказал, кода я пользовался винтом на 200 мегабайт :) Не то что бы мне сейчас срочно был нужен такой объём, но взял больше из жадности :) Пусть будет, свободное место никогда не бывает лишним. Хороший производитель, сколько лет пользовался WD, еще ни разу никаких пробле не возникало.

Недоліки:Шумноват и горячее многих других менее емких моделей. Но все равно все остается в пределах нормы.

Коментар:Пользуюсь уже несколько месяцев, пока никаких проблем не выявлено. Надеюсь что и не будет, всегда доверял WD. ПО скорости ничего сказать не могу, поскольку под систему использую на SSD, а там скорости сами знаете какие.

Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
від 2 370  до 5 890 грн.
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX) WD10EURX
Itbox.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX)
A-techno.com.ua (Київ)
5 600 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD AV-GP 1TB SATA/64MB/IntelliPower (WD10EURX)
АЛЛО (Київ)
5 139 грн.
← купити
WD WD10EURX
Mallprix.com (Київ)
5 257 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX) WD10EURX
icom.net.ua (Київ)
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0Tb WD, 64Mb, AV-GP (WD10EURX) WD10EURX
Comtrading.ua (Київ)
5 245 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX) WD10EURX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Western Digital AV-GP 1TB 64MB 3.5" (WD10EURX) WD10EURX
Telemart.ua (Київ)
5 125 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1tb wd (wd10eurx)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 409 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5" 1 ТБ (WD10EURX)
MAUDAU (Київ)
5 890 грн.
← купити
WD Жорсткий диск внутрішній HDD 1 TB Western Digital AV-GP WD10EURX Recertified
MTA.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 1Tb (WD10EURX) WD10EURX
Compx.ua (Київ)
5 122 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital AV-GP 1TB 64MB WD10EURX 3.5 SATA III
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (WD10EURX)
Rozetka.ua (Київ)
5 659 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 1Tb (WD10EURX)
Rozetka.ua (Київ)
5 434 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1Tb WD WD10EURX Factory Recertified
Rozetka.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5 1TB WD (WD10EURX)
Rozetka.ua (Київ)
5 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD10EURX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD AV-GP (WD10EURX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD AV-GP (WD10EURX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія