шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro [WD122PURP]

Конфігурації і ціни 370Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro (WD122PURP) за ціною від 21699 грн.
Відео 12Фото 2

Серия WD Purple Pro

Модифікації WD Purple Pro 7
Где купить? [WD122PURP]
Характеристики [WD122PURP]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
12 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  37000 грн.

від 21 699  до 38 102 грн.
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 12TB (WD122PURP)
Secur.ua (Київ)
28 320 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 12.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD122PURP) WD122PURP
Click.ua (Київ)
27 730 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 12TB 3.5" 7200 512MB SATA Purple Pro Surveillance (WD122PURP) WD122PURP
Moyo.ua (Київ)
27 504 грн.
← купити
HDD диск WD Purple Pro SATA 12.0TB, 7200rpm, 512MB (WD122PURP) WD122PURP
ШО (Київ)
32 118 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 12TB WD (WD122PURP)
Nkt.ua (Київ)
23 008 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 12 TB (WD122PURP) WD122PURP
Openshop.ua (Київ)
28 682 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Purple Pro 12TB SATA 512MB (WD122PURP)
Touch (Дніпро)
28 299 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 12TB SATA/512MB (WD122PURP)
АЛЛО (Київ)
35 689 грн.
← купити
WD WD122PURP
Mallprix.com (Київ)
28 755 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 12TB 3.5" 512MB 7200rpm (WD122PURP) WD122PURP
Jabko.ua (Львів)
30 604 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD122PURP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD122PURP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD122PURP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія