шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Gold Enterprise Class [WD181KRYZ]

Конфігурації і ціни 221Відгуки6Обговорення  Корисне5
Купити жорсткий диск (HDD) WD Gold Enterprise Class (WD181KRYZ) за ціною від 43201 грн.
Відео 4Фото 4

Серия WD Gold Enterprise Class

Рейтинг моделі: 4 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації WD Gold Enterprise Class 11
Где купить? [WD181KRYZ]
Характеристики [WD181KRYZ]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
18 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  55000 грн.

1
0
2
3
отличная модель, очень понравилось
18 грудня 2020, 23:41 #
Переваги:Тихий, холодный, быстрый. Без черепичной записи. Гарантия 5 лет

Недоліки:-

Коментар:Взял к себе в ПК WD181KRYZ, у меня стояло 10 дисков (теперь уже 8), ожидал что будут такими же быстрыми и шумными как hgst ultrastart, которые громко трещат, но на удивление диск оказался очень тихим, его не слышно, скорость ожидаемая, и он холодный.

Автор:rumanzo

Солидный диск, полет отличный
24 липня 2021, 22:57 #
Переваги:-Умеренно шумный
-Не греется

Недоліки:-Цена после запуска криптовалюты Chia (цена на которую уже давно упала, ау ритейлеры!)

Коментар:Брал версию на 12 Тб в домашний TrueNAS сервер как файловое хранилище для всего подряд: архивы, торренты, загрузки, фотки и т.д. Думал что будет сильно шуметь, но в итоге был приятно удивлен: шума практически нет, вернее он конечно есть, но намного более скромный чем я ожидал. Пока диск заполнен на 20%. При активном копировании, загрузках и раздаче торрентов диск еле слышно щелкает головками. Сервер с диском находится в спальне на полу, под телевизором, с расстояния в 2-а метра уже приходится прислушиваться чтобы что-то услышать. Не знаю в чем дело, у всех конечно разная чувствительность, но тем кто пишет что он шумный я бы предложил прежде попробовать отключить индексацию файлов (если используется Windows).

Автор:Дмитрий  пользуюсь WD WD121KRYZ більше року

Если у вас есть пара лишних недель на гарантийное обслуживание, можно взять.
1 січня 2021, 11:56 #
Переваги:Объём, скорость, длительная гарантия.

Недоліки:Шум, смерть в первую неделю использования.

Коментар:Переплатил, взял диск максимальной ёмкости. А он умер в первую неделю использования. Вернул по гарантии.

Автор:Антон

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
від 43 201  до 56 199 грн.
Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Gold 7200rpm 512MB (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Click.ua (Київ)
45 530 грн.
← купити
Жорсткий диск WD SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold WD181KRYZ
ШО (Київ)
50 815 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
FOXTROT.UA (Київ)
47 078 грн.
← купити
Жорсткий диск внутрішній WD 3.5" SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Moyo.ua (Київ)
46 892 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold (WD181KRYZ)
Nkt.ua (Київ)
44 871 грн.
← купити
WD WD181KRYZ
Mallprix.com (Київ)
45 931 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Gold 18TB SATA/512MB (WD181KRYZ)
АЛЛО (Київ)
45 839 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wenstern Digital 18TB 7200 512MB Gold (WD181KRYZ)
Zhuk.ua (Київ)
45 596 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Gold 18 TB (wd181KRYZ) Gold 18 TB (wd181KRYZ)
Denika.ua (Харків)
46 169 грн.
← купити
WD WD181KRYZ
Comtrade.ua (Київ)
45 095 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Gold 18TB (WD181KRYZ) WD181KRYZ
E-server.com.ua (Київ)
44 887 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Comtrading.ua (Київ)
43 201 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
45 984 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
icom.net.ua (Київ)
43 346 грн.
← купити
WD Gold Enterprise Class 18 TB (WD181KRYZ)
Tehnomart.com (Київ)
44 877 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 512e 18TB 512MB 7200RPM 3.5" (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Telemart.ua (Київ)
45 039 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class 18 TB (WD181KRYZ)
Tv-mir.com.ua (Київ)
45 202 грн.
← купити
WD Gold[WD181KRYZ] wd181kryz
Tviy-Dim.com (Київ)
46 755 грн.
← купити
WD HDD диск WD WD181KRYZ Gold
MTA.ua (Київ)
48 000 грн.
← купити
Western Digital WD 18TB SATA 3.5" 7200 512MB Gold (WD181KRYZ) WD181KRYZ
Kvshop.com.ua (Київ)
48 377 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 18 TB 7200 rpm 512 MB WD181KRYZ 3.5" SATA III
Rozetka.ua (Київ)
43 299 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Western Digital Gold 18TB/7200об.хв/512Мб SATA 3 (WD181KRYZ)
Rozetka.ua (Київ)
56 199 грн.
← купити
Жорсткий диск 18 TB WD Gold SATA/512MB (WD181KRYZ)
Rozetka.ua (Київ)
49 599 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" Western Digital Gold 18TB/7200об.хв/512Мб SATA 3 (WD181KRYZ)
Rozetka.ua (Київ)
53 944 грн.
← купити
Жорсткий диск для сервера WD 18TB SATA 3.5 7200 512MB Gold (WD181KRYZ)
Rozetka.ua (Київ)
49 985 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD181KRYZ, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Gold Enterprise Class (WD181KRYZ). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Gold Enterprise Class (WD181KRYZ) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія