шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 372Відгуки2Обговорення2Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) WD Red Plus (WD20EFPX) за ціною від 8599 грн.
Відео 6

Серия WD Red Plus

Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Модифікації WD Red Plus 10
Где купить? [WD20EFPX]
Характеристики [WD20EFPX]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  12500 грн.

Не покупать
3 грудня 2024, 22:31 #
Переваги:Объём

Недоліки:Ненадёжный

Коментар:Купил в Розетке жёсткий диск WD на 4 ТБ. Проработал немного и начал пищать, стучать и скрежетать. Не читал, не записывал и зависал. Программа-тест выдаёт миллион ошибок и сотни бытых секторов. Отнёс по гарантии. Отослали в сервисный центр. А оттуда позвонили и сказали он РАБОЧИЙ Мы вам его высылаем обратно Прочитал много отзывов о Розетке - я такой не один, тысячи случаев И понял, что им наплевать на репутацию, главное - деньги А потом послать клиента подальше. Никому не советую покупать что-то дорогое в Розетке. При наступлении гарантийного случая, вас просто пошлют вслед за русским кораблём

Автор:Андрей   пользуюсь WD WD40EFPX більше року

Раджу брати, особливо якщо важлива робота від резерву чи помірний рівень шуму
26 жовтня 2025, 03:45 #
Переваги:Відносно невеликі енергоспоживання і шум, гелієвий, адекватні пускові струми

Недоліки:Немає змінного режиму логічного сектору, як у Pro версій

Коментар:Диск є досить хорошим компромісом за швидкістю/шумом/енергоспоживанням. В роботі тихий, але є неприємний стукіт раз в декілька секунд, і цей стукіт не поглинається корпусом ПК, але варіантів краще я не знаю. На жаль, в 4kn режим переводиться тільки через одне місце (WD Hugo).
Варто брати, окрім випадків, коли дуже потрібна швидкість більше 200Мб/сек чи енергоспоживання у стані standby (коли диск не крутиться) - варто придивитися до інших моделей. І сам буду брати ще такий же або аналогічний з серії Pro, як тільки будуть в наявності за хорошою ціною.

Автор:Володимир  пользуюсь WD WD120EFBX кілька місяців

від 8 599  до 12 992 грн.
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX) WD20EFPX
Itbox.ua (Київ)
10 177 грн.
← купити
жорсткий диск WD 2.0TB SATA Red Plus 5400rpm 256MB (WD20EFPX) WD20EFPX
FOXTROT.UA (Київ)
10 246 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red SATA 2.0TB 5400rpm 256MB (WD20EFPX) WD20EFPX
ШО (Київ)
9 137 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 2 Tb (WD20EFPX) Ua
Цифра (Київ)
9 974 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 2 Tb (WD20EFPX) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Red Plus NAS 2TB SATA 64MB (WD20EFPX)
Touch (Дніпро)
8 599 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
A-techno.com.ua (Київ)
10 490 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus 2TB SATA/64MB (WD20EFPX)
АЛЛО (Київ)
9 809 грн.
← купити
WD WD20EFPX
Mallprix.com (Київ)
9 962 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus 2TB 3.5" 64MB 5400rpm (WD20EFPX) WD20EFPX
Jabko.ua (Львів)
9 980 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX) WD20EFPX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2Tb Western Digital Red Plus, sata3, 64Mb, 5400 rpm (wd20efpx)
Tviy-Dim.com (Київ)
10 251 грн.
← купити
WD Red Plus 2 TB (WD20EFPX) WD20EFPX
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
Q-techno.com.ua (Київ)
10 152 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX) WD20EFPX
E-server.com.ua (Київ)
10 079 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) WD20EFPX
icom.net.ua (Київ)
9 535 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD NAS WD Red Plus 2TB CMR, 3.5'', 128MB, 5400 RPM, SATA, TBW: 180 WD20EFPX
Comtrading.ua (Київ)
9 668 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 2TB 3.5" 5400 64MB SATA Red Plus NAS (WD20EFPX)
ACDC.com.ua (Київ)
9 400 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus 2TB 64MB 5400RPM 3.5'' (WD20EFPX) WD20EFPX
Telemart.ua (Київ)
9 969 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 2 TB (WD20EFPX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 172 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 2TB (WD20EFPX)
MAUDAU (Київ)
11 247 грн.
← купити
WD HDD диск WD Plus WD20EFPX Red 2TB
MTA.ua (Київ)
10 199 грн.
← купити
Western Digital 2TB WD (WD20EFPX) Жорсткий диск HDD 2TB WD (WD20EFPX)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 2TB (WD20EFPX) WD20EFPX
Compx.ua (Київ)
9 649 грн.
← купити
Жорсткий диск WESTERN DIGITAL WD20EFPX (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
9 729 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus 2TB (WD20EFPX)
MAUDAU (Київ)
11 900 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 546 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 618 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 704 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
9 855 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus NAS 2TB SATA 64MB (WD20EFPX) [141098]
Rozetka.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 189 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 976 грн.
← купити
Жорсткий диск WESTERN DIGITAL WD20EFPX (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 883 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 992 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 375 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 2.0 TB WD Red Plus 5400 rpm 256 MB (WD20EFPX) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
12 362 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 224 грн.
← купити
WD Red Plus 2 TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Жорсткий диск 2 TB WD Red Plus (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
9 789 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red 5400rpm 256MB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
9 689 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 183 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus 2TB (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 792 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5 2TB WD (WD20EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 675 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD20EFPX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Red Plus (WD20EFPX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Red Plus (WD20EFPX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія