шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro [WD221PURP]

Конфігурації і ціни 357Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro (WD221PURP) за ціною від 31276 грн.
Відео 12Фото 2

Серия WD Purple Pro

Модифікації WD Purple Pro 7
Где купить? [WD221PURP]
Характеристики [WD221PURP]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
22 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  38000 грн.    до  57500 грн.

від 31 276  до 72 824 грн.
Накопичувач HDD SATA 22.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP
Click.ua (Київ)
51 340 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro Smart Video Hard Drive SATA III 22TB (WD221PURP) WD221PURP
Ktc.ua (Рівне)
51 225 грн.
← купити
Накопичувач HDD WD Purple Pro 22.0TB SATA 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP
ШО (Київ)
58 044 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 22TB WD (WD221PURP) WD221PURP
Itbox.ua (Київ)
60 327 грн.
← купити
Жорсткий диск WD SATA 22.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD221PURP) WD221PURP
Moyo.ua (Київ)
53 731 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 22TB WD (WD221PURP)
Nkt.ua (Київ)
37 078 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 22 TB (WD221PURP) WD221PURP
Openshop.ua (Київ)
37 616 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 22 Tb (WD221PURP) Ua
Цифра (Київ)
54 331 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 22 Tb (WD221PURP) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Purple Pro 22TB SATA 512 MB (WD221PURP)
Touch (Дніпро)
39 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD221PURP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD221PURP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD221PURP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія