шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro [WD240PURP]

Конфігурації і ціни 357Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro (WD240PURP) за ціною від 49299 грн.
Відео 12Фото 2

Серия WD Purple Pro

Модифікації WD Purple Pro 7
Где купить? [WD240PURP]
Характеристики [WD240PURP]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
24 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  72500 грн.

від 49 299  до 82 258 грн.
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 24TB (WD240PURP) WD240PURP
Artline.ua (Київ)
61 100 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 24.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD240PURP) WD240PURP
Click.ua (Київ)
58 074 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro SATA III 24TB (WD240PURP) WD240PURP
Ktc.ua (Рівне)
57 878 грн.
← купити
Накопичувач HDD WD Purple Pro 24.0TB SATA 7200rpm 512MB (WD240PURP) WD240PURP
ШО (Київ)
64 773 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD241PURP) WD241PURP
Itbox.ua (Київ)
62 442 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 24TB 3.5" 7200 512MB SATA Purple Pro Surveillance (WD240PURP) WD240PURP
Moyo.ua (Київ)
59 592 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Nkt.ua (Київ)
57 326 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro Smart Video 24TB (WD240PURP) Ua
Цифра (Київ)
60 662 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro Smart Video 24TB (WD240PURP) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Purple Pro 24TB SATA 512MB (WD240PURP)
Touch (Дніпро)
57 499 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP) WD240PURP
Openshop.ua (Київ)
60 185 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 24TB SATA/512MB (WD240PURP)
АЛЛО (Київ)
57 489 грн.
← купити
WD WD240PURP
Mallprix.com (Київ)
58 413 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 24TB 3.5" 512MB 7200rpm (WD240PURP) WD240PURP
Jabko.ua (Львів)
56 699 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD241PURP)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
61 968 грн.
← купити
WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP)
Tehnomart.com (Київ)
57 831 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro (3,5 дюйма, 24 ТБ, 512 МБ, 7200 об/хв, SATA 6 Гбіт/с) WD241PURP
Comtrading.ua (Київ)
59 984 грн.
← купити
WD Purple Pro 24 TB (WD241PURP) WD241PURP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
61 130 грн.
← купити
HDD-накопичувач 24.0TB Western Digital SATA 7200rpm 512MB (WD240PURP) WD240PURP
Vodafone.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP) WD240PURP
icom.net.ua (Київ)
54 962 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP) WD240PURP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
WD Purple Pro (WD240PURP) — Жорсткий диск HDD, 24 ТБ, 3.5", SATA, 7200 об/хв. WD240PURP
Comtrade.ua (Київ)
57 479 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP)
Justbuy.com.ua (Київ)
56 759 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
57 528 грн.
← купити
WD HDD SATA 24.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD240PURP) HDDSATA24.0TBWDPurplePro7200rpm512MB(WD240PURP)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24tb wd (wd240purp)
Tviy-Dim.com (Київ)
59 441 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 Purple 24Tb (WD240PURP)
MAUDAU (Київ)
66 008 грн.
← купити
WD HDD диск WD Purple Pro (WD240PURP) 24TB
MTA.ua (Київ)
61 900 грн.
← купити
Western Digital 3.5" 24TB WD (WD240PURP) Жорсткий диск HDD 3.5\" 24TB WD (WD240PURP)
Kvshop.com.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 Purple 24Tb (WD240PURP) WD240PURP
Compx.ua (Київ)
58 544 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 24TB 7200rpm 512MB WD241PURP 3.5 SATA III
Rozetka.ua (Київ)
62 309 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP) WD240PURP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro Smart Video 24TB (WD240PURP)
Цифра (Київ)
56 913 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 24TB SATA/512MB (WD241PURP)
АЛЛО (Київ)
62 729 грн.
← купити
WD WD241PURP
Mallprix.com (Київ)
63 696 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP) WD240PURP
Comtrading.ua (Київ)
55 012 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD241PURP) WD241PURP
icom.net.ua (Київ)
59 934 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD241PURP) WD241PURP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
56 796 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD241PURP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
62 738 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24tb wd (wd241purp)
Tviy-Dim.com (Київ)
64 860 грн.
← купити
WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP) WD240PURP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
56 024 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 24TB WD Purple Pro 512MB, 7200 RPM, SATA 6 Gb/s (WD241PURP)
MAUDAU (Київ)
73 291 грн.
← купити
WD HDD диск WD Purple Pro (WD241PURP) 24TB
MTA.ua (Київ)
64 299 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 24TB WD Purple Pro 512MB, 7200 RPM, SATA 6 Gb/s (WD241PURP) WD241PURP
Compx.ua (Київ)
63 875 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 24TB (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 300 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
62 117 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 3.5" 24TB (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 713 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 24.0TB WD Purple Pro 7200 rpm 512MB (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
68 702 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 24TB SATA 512MB (WD240PURP) [141202]
Rozetka.ua (Київ)
49 299 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 24TB (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
59 849 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
60 319 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 367 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD241PURP)
Rozetka.ua (Київ)
82 258 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5 24TB WD Purple Pro 512MB, 7200 RPM, SATA 6 Gb/s (WD241PURP)
Rozetka.ua (Київ)
67 442 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 Purple 24Tb (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 815 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 488 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Purple Pro 24 TB (WD241PURP)
Rozetka.ua (Київ)
67 093 грн.
← купити
Жорсткий диск 24 TB WD Purple Pro (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
62 889 грн.
← купити
Жорсткий диск 24 TB WD Purple Pro (WD241PURP)
Rozetka.ua (Київ)
68 619 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24TB WD (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
73 384 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 24Tb Western Digital Purple Pro, SATA3, 512 Мб, 7200 об/хв (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
61 450 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5 24TB WD (WD240PURP)
Rozetka.ua (Київ)
60 551 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5 24TB WD (WD241PURP)
Rozetka.ua (Київ)
65 348 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD240PURP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD240PURP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Purple Pro (WD240PURP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія