шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD My Passport for Mac HDD [WDBA2F0050BBL]

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) WD My Passport for Mac HDD (WDBA2F0050BBL) за ціною від 10369 грн.
Відео 2Фото 9

Серия WD My Passport for Mac HDD

Модифікації WD My Passport for Mac HDD 1
Характеристики [WDBA2F0050BBL]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
5 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 10Gbps
Функції та можливості
шифрування даних
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
107x75x19 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 369  до 12 100 грн.
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport for Mac 5TB Blue (WDBA2F0050BBL-WESN)
Touch (Дніпро)
10 369 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD портативний для макбуків My Passport for Mac 5 TB (WDBA2F0050BBL-WESN) синій
MAUDAU (Київ)
12 100 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 5TB Blue (WDBA2F0050BBL-WESN) [128208]
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск для макбуків WD My Passport for Mac 5 TB (WDBA2F0050BBL-WESN) синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WDBA2F0050BBL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD My Passport for Mac HDD (WDBA2F0050BBL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD My Passport for Mac HDD (WDBA2F0050BBL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія