шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) WD Passport Portable [WDBPKJ0040BBK]

Конфігурації і ціни 374Відгуки8Обговорення1Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) WD Passport Portable (WDBPKJ0040BBK) за ціною від 6829 грн.
Відео 11Фото 15

Серия WD Passport Portable

Рейтинг моделі: 5 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
35
Модифікації WD Passport Portable 4
Где купить? [WDBPKJ0040BBK]
Характеристики [WDBPKJ0040BBK]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
107x75x19 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9000 грн.

0
3
5
хорошая модель, понравилось
13 липня 2020, 08:42 #
Переваги:Приятный дизайн.
Неплохие скорости.
Компактность.

Недоліки:Страшная упаковка.
Пока что остальных минусов нет.

Коментар:Диск приехал в начале июня. Укомлектован проводом USB B - micro USB (с дополнительной питалкой на micro USB, т.е. БП не нужен), бумажками и самим диском.
Объём - 3,63 ТБ. CrystalDiskMark 7 в среднем показывает скорости около 150 mb/s. В реальности сериалы и игры копируются на него со скоростью около 50 mb/s, что я считаю приемлемым. Прогнав через Victoria, битых блоков не нашёл. При подключении через USB 3.0 можно смотреть сериалы с высоким битрейтом без проблем (что, в принципе, обычно). Можно работать с портативными приложениями. Игры устанавливать не пытался.

Автор:Богдан

Лучший диск за свою стоимость
26 червня 2022, 10:43 #
Переваги:Качество
Материал
Большой объём
Скорость передачи файлов на USB 3.0

Недоліки:Пока что, минусы не обнаружены.

Коментар:Заказал диск в середине июня. Предназначался для разных целей, но и результаты меня порадовали. Говоря за внешний вид, он ко мне приехал в хорошем состоянии, но немного отломался пластик, тот что внутри, прозрачный, но это особо роли не играет.

Объём диска: 1.81тб, приехал с утилитами от WD. Когда мне нужно было перекинуть файлы с другого ноутбука (объём файлов ~75гб), то изначальная скорость составляла 30-40мб/с, позднее были просадки до 15-20мб/с (ЭТО ПО СКОРОСТИ USB 2.0!). Есть нюанс, когда какой-то один файл перемещает с изначальной скоростью, а при выборе большого количества других файлов, оно постепенно снижает до минимальной скорости. Говоря за работу USB 3.0, то скорость будет намного выше, в раза три точно. Сам же диск тихий, и при работе его не слышно.

Автор:Entaytion

чудова модель, дуже сподобалося
17 грудня 2024, 21:08 #
Переваги:Все досі працює До того ж, досить швидко.

Недоліки:не виявлено

Коментар:Дуже бережно до нього ставився, а потім випадково зачепив і він впав з півметрової висоти

Автор:Max Rockatansky  пользуюсь WD WDBPKJ0040BBK більше року

Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
WD My Passport Portable Hard Drive Review: Slim, Spacious and Secure
WD My Passport (5TB) Review
від 6 829  до 11 191 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Click.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4TB USB 3.2 Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
FOXTROT.UA (Київ)
7 983 грн.
← купити
Жорсткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Moyo.ua (Київ)
9 465 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Itbox.ua (Київ)
7 890 грн.
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
ШО (Київ)
9 590 грн.
← купити
WD WDBPKJ0040BBK-WESN
Ntools.com.ua (Київ)
7 770 грн.
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Openshop.ua (Київ)
8 481 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Wd My Passport 4 Tb Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Цифра (Київ)
7 732 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Touch (Дніпро)
6 999 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Wd My Passport 4 Tb Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Stls.store (Київ)
8 721 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital My Passport 4TB WDBPKJ0040BBK-WESN 2.5" USB 3.0 Black
АЛЛО (Київ)
← купити
WD WDBPKJ0040BRD-WESN
Mallprix.com (Київ)
8 663 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Western Digital My Passport 4TB (WDBPKJ0040BRD-WESN) Red WDBPKJ0040BRD-WESN
Telemart.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Tehnomart.com (Київ)
7 119 грн.
← купити
HDD зовнішній WD My Passport (WDBPKJ0040BBK-WESN) UA WDBPKJ0040BBK-WESN
Sota.store (Київ)
7 053 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
E-server.com.ua (Київ)
7 921 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Zhuk.ua (Київ)
8 600 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4TB Western Digital My Passport 2.5" USB 3.2 Gen 1 (WDBPKJ0040BRD-WESN) External Red WDBPKJ0040BRD-W
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Comtrading.ua (Київ)
7 015 грн.
← купити
WD WDBPKJ0040BRD-WESN — Портативний жорсткий диск My Passport 4TB USB3.2 Red
Comtrade.ua (Київ)
8 561 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
icom.net.ua (Київ)
8 286 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 2.5" USB 4TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
4user.com.ua (Київ)
7 529 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Blue (wdBPKJ0040BBL-WESN) My Passport 4 TB Blue (wdBPKJ0040BBL-WESN)
Denika.ua (Харків)
6 905 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 307 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" usb 4.0tb wd My Passport Black (wdbpkj0040bbk-wesn)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 319 грн.
← купити
WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 920 грн.
← купити
Внешний жесткий диск Western Digital My Passport 4TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
8 607 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск WD 4TB USB 3.2 Gen 1 My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Кібернетики (Київ)
8 214 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 847 грн.
← купити
WD HDD диск WD My Passport BPKJ0040BRD-WESN
MTA.ua (Київ)
9 000 грн.
← купити
Western Digital 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 952 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Compx.ua (Київ)
7 607 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital My Passport 4TB WDBPKJ0040BRD-WESN 2.5" USB 3.0 External Red
Rozetka.ua (Київ)
8 319 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Click.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4TB USB 3.2 Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
Moyo.ua (Київ)
8 576 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
ШО (Київ)
7 780 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Wd My Passport 4 Tb Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Цифра (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WEWM
Openshop.ua (Київ)
7 260 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Wd My Passport 4 Tb Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Stls.store (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital My Passport 4TB WDBPKJ0040BRD-WESN 2.5" USB 3.0 Red
АЛЛО (Київ)
← купити
WD WDBPKJ0040BBK-WESN
Mallprix.com (Київ)
7 142 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Western Digital My Passport 4TB (WDBPKJ0040BBK-WESN) Black WDBPKJ0040BBK-WESN
Telemart.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4TB Western Digital My Passport 2.5" USB 3.2 Gen 1 (WDBPKJ0040BBK-WESN) External Black WDBPKJ0040BBK
Vodafone.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Comtrading.ua (Київ)
8 436 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) WDBPKJ0040BBK-WESN
icom.net.ua (Київ)
7 093 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 2.5" USB 4TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
4user.com.ua (Київ)
7 769 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Zhuk.ua (Київ)
7 324 грн.
← купити
WD WDBPKJ0040BBK-WESN — Портативний жорсткий диск My Passport 4TB USB3.2 Black
Comtrade.ua (Київ)
7 532 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 787 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4tb Western Digital (wdbpkj0040brd-wesn)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Внешний жесткий диск 4TB Western Digital My Passport 2.5" USB 3.0 black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
6 942 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 954 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
MAUDAU (Київ)
10 356 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD портативний My Passport 4 TB (WDBPKJ0040BBK-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 207 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 900 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital My Passport 2.5" 4TB USB 3.0 Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 192 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" WD My Passport 4TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
MAUDAU (Київ)
8 846 грн.
← купити
Western Digital 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 4TB My Passport Port
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) NW54141
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 077 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) WDBPKJ0040BRD-WESN
Compx.ua (Київ)
8 418 грн.
← купити
WD Портативний жорсткий диск 4TB USB 3.2 Gen 1 My Passport Червоний E-WDBPKJ0040BRD-WESN
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
WD My Passport USB 3.2 Gen 1[Портативний жорсткий диск 4TB USB 3.2 Gen 1 My Passport Чорний] E-WDBPKJ0040BBK-WESN
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Жорсткий диск Western Digital My Passport 4TB WDBPKJ0040BBK-WESN 2.5" USB 3.0 External Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 348 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 755 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
6 877 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 4.0 TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 783 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
6 829 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 368 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 219 грн.
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 538 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач зовнішний HDD 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 731 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 866 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
10 357 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Red (WDBPKJ0040BRD-WESN) [68595]
Rozetka.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) [68587]
Rozetka.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Жесткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 325 грн.
← купити
Жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 781 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5' USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 558 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 029 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 919 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 440 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
6 897 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 681 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 259 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 063 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 4TB WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 921 грн.
← купити
WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 612 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN) WD WDBPKJ0040BBK-WESN 911844
Rozetka.ua (Київ)
10 060 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN) WD WDBPKJ0040BRD-WESN 911853
Rozetka.ua (Київ)
10 190 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск WD My Passport 4TB (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4TB WD My Passport Red (WDBPKJ0040BRD)
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
7 656 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 493 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 397 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" WD My Passport 4TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 032 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
10 158 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB My Passport Portable WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
11 191 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 4Tb Western Digital My Passport, Black (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 120 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 4TB WD (WDBPKJ0040BBK-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
8 414 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 4TB WD (WDBPKJ0040BRD-WESN)
Rozetka.ua (Київ)
9 269 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WDBPKJ0040BBK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Passport Portable (WDBPKJ0040BBK). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Passport Portable (WDBPKJ0040BBK) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія