шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 201Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити SSD WD Green SN3000 (WDS100T4G0E) за ціною від 6036 грн.
Фото 5

Серия WD Green SN3000

Модифікації WD Green SN3000 3
Где купить? [WDS100T4G0E]
Характеристики [WDS100T4G0E]
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D QLC NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
4200 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5000 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.75 млн. год
TBW
150 ТБ
DWPD
0.1 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8250 грн.
Kingston NV3 2280
SNV3S/1000G
від 6 399 грн.
Corsair MP600 CORE XT
CSSD-F1000GB MP600CXT
від 6 371 грн.
GOODRAM PX600 Lite
SSDPR-PX600L -01T-80
SanDisk Green SN3000
WDS100T4G0E
від 6 899 грн.
Crucial P2
CT1000P2SSD8
від 7 950 грн.
Crucial P310 2280
CT1000P310SS D8
від 6 499 грн.
KIOXIA Exceria Basic
LSF10Z001TG8
від 7 599 грн.
Acer MA200
BL.9BWWA.154
від 6 416 грн.
Apacer AS2280P4
AP1TBAS2280P 4-1
від 5 996 грн.
MSI SPATIUM M450 PCI...
S78-440L690- P83
від 7 299 грн.
Acer Predator GM7
BL.9BWWR.118
від 6 595 грн.
Lexar EQ790
LEQ790X001T
від 6 680 грн.
Apacer PE4430-R
AP3APE4430D- 0001
від 6 668 грн.
S78-440L0M0- P83
від 6 529 грн.
OCPC MFL-300
SSDM2PCIEF1T B
від 5 799 грн.
GOODRAM PX500 GEN.2
SSDPR-PX500- 01T-80-G2
від 7 581 грн.
Apacer AS2280P4X
AP1TBAS2280P 4X-1
від 5 994 грн.
Lexar NM620
LNM620X001T
від 6 589 грн.
A-Data XPG GAMMIX S55
GAMMIXS55-1T -C
від 6 638 грн.
Acer Predator GM6
BL.9BWWR.133
від 6 525 грн.
Apacer AS2280Q4L
AP1TBAS2280Q 4L-1
від 6 809 грн.
Apacer AS2280Q4
AP1TBAS2280Q 4-1
Kingston NV2
SNV2S/1000G
від 7 097 грн.
Patriot Memory P300 ...
P300P1TBM28
від 5 825 грн.
Crucial E100
CT1000E100SS D8
від 5 932 грн.
Apacer PE4430-R
AP3AE4430RI- 0001
від 6 656 грн.
GOODRAM PX600
SSDPR-PX600- 1K0-80
від 6 149 грн.
MSI SPATIUM M371 NVM...
S78-440L820- P83
від 6 699 грн.
Addlink X70
AD1TBX70M2P
від 7 352 грн.
Patriot Memory P410
P410P1TBM28H
від 6 100 грн.

від 6 036  до 15 899 грн.
SSD-диск Western Digital Green SN3000 3D NAND QLC 1TB (2280 PCI-E) NVMe x4 (WDS100T4G0E-00CPS0) WDS100T4G0E-00CPS0
Telemart.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
WD Внутрішній SSD диск WD Green SN3000 (WDS100T4G0E-00CPS0) 1TB (тех. пакування)
MTA.ua (Київ)
15 099 грн.
← купити
SSD диск WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Artline.ua (Київ)
6 929 грн.
← купити
SSD накопичувач WD M.2 2280 1TB SN3000 (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
FOXTROT.UA (Київ)
15 899 грн.
← купити
Накопичувач SSD 1TB WD Green SN3000 G4 M.2 NVME (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Click.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Comtrading.ua (Київ)
7 015 грн.
← купити
SSD накопичувач WD G4 M.2 NVME 1TB GREEN SN3000 (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Moyo.ua (Київ)
7 655 грн.
← купити
SSD диск WD Ggreen SN3000 M.2 NVME 1TB WDS100T4G0E
ШО (Київ)
7 472 грн.
← купити
SSD-накопичувач WD Green SN3000 1TB M.2 NVMe (WDS100T4G0E-00CPS0) BULK PACK
АЛЛО (Київ)
14 949 грн.
← купити
WD WDS100T4G0E
Mallprix.com (Київ)
7 142 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Itbox.ua (Київ)
← купити
WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Tehnomart.com (Київ)
7 053 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 186 грн.
← купити
SSD-накопичувач 1TB Western Digital SN3000 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe (WDS100T4G0E) Green WDS100T4G0E
Vodafone.ua (Київ)
← купити
WD SN3000 (WDS100T4G0E-00CPS0) — SSD накопичувач, внутрішній, M.2, 1 ТБ, 3D QLC, NVMe PCIe WDS100T4G0E-00CPS0
Comtrade.ua (Київ)
7 441 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск WD Green SN3000 (WDS100T4G0E) 1TB
Soho.com.ua (Київ)
6 079 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 278 грн.
← купити
SSD накопичувач G4 M.2 NVME 1TB GREEN SN3000 WDS100T4G0E WDC UA
Sota.store (Київ)
7 252 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
Timesport.com.ua (Львів)
7 180 грн.
← купити
Накопичувач SSD 1TB WD Green SN3000 G4 M.2 NVME (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
icom.net.ua (Київ)
6 904 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 529 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Zhuk.ua (Київ)
7 135 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
E-server.com.ua (Київ)
11 449 грн.
← купити
SSD-накопичувач Western Digital Green SN3000 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 1TB (WDS100T4G0E-00CPS0) WDS100T4G0E-00CPS0
Ktc.ua (Рівне)
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 129 грн.
← купити
Накопичувач ssd m.2 2280 1tb sn3000 wd (wds100t4g0e)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 319 грн.
← купити
WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 153 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (S100T4G0E) Green SN3000 1 TB (S100T4G0E)
Denika.ua (Харків)
6 036 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1TB WD Green SN3000 PCIe Gen4x4 (WDS100T4G0E-00CPS0)
MAUDAU (Київ)
7 311 грн.
← купити
Western Digital M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) Внутрішній SSD диск M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1TB WD Green SN3000 PCIe Gen4x4 (WDS100T4G0E-00CPS0) WDS100T4G0E-00CPS0
Compx.ua (Київ)
7 032 грн.
← купити
Накопичувач SSD WD Green M.2 1TB PCIe 4.0 SN3000 (WDS100T4G0E)
Кібернетики (Київ)
7 716 грн.
← купити
Накопичувач SSD 1TB WD Green SN3000 G4 M.2 NVME (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 052 грн.
← купити
SSD диск SANDISK SN350 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4 SLC/TLC Green (WDS100T4G0E-00CPS0)
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
WD Внутрішній SSD диск WD Green SN3000 (WDS100T4G0E) 1TB
MTA.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Твердотільний накопичувач WD Green SN3000 NVMe (M.2 2280, 1 ТБ, PCIe Gen4x4) КОМПЛЕКТ (216 ОДИНИЦЬ) WDS100T4G0E-00CPS0
Comtrading.ua (Київ)
14 255 грн.
← купити
SSD-накопичувач WD Green SN3000 1TB M.2 NVMe (WDS100T4G0E)
АЛЛО (Київ)
7 249 грн.
← купити
SSD-накопичувач 1TB Western Digital SN3000 M.2 228 (WDS100T4G0E-00CPS0) WDS100T4G0E-00CPS0
Vodafone.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск WD Green SN3000 (WDS100T4G0E-00CPS0) 1TB (тех. пакування)
Soho.com.ua (Київ)
15 379 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 142 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
Zaua.store (Львів)
7 183 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
Timesport.com.ua (Львів)
7 835 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1Tb Green SN3000 PCI-E 4.0 x4 (WDS100T4G0E)
MAUDAU (Київ)
8 087 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
MAUDAU (Київ)
8 257 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
MAUDAU (Київ)
7 791 грн.
← купити
SSD M.2 Накопичувач WD SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
MAUDAU (Київ)
8 846 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1Tb Green SN3000 PCI-E 4.0 x4 (WDS100T4G0E) WDS100T4G0E
Compx.ua (Київ)
7 761 грн.
← купити
SSD диск Western Digital Green SN3000 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4 3D NAND QLC (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD 1TB WD Green SN3000 G4 M.2 NVME (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
6 969 грн.
← купити
Накопичувач SSD WD Green SN3000 1TB M.2 NVMe PCIe Gen4
Rozetka.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 817 грн.
← купити
Накопичувач SSD 1TB WD Green SN3000 G4 M.2 NVME (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
6 997 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 697 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) 307161
Rozetka.ua (Київ)
7 895 грн.
← купити
SSD накопичувач WD SN3000 1TB M2 2280 твердотільний диск для комп'ютера та ноутбука
Rozetka.ua (Київ)
7 681 грн.
← купити
SSD диск WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 276 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 449 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 743 грн.
← купити
SSD накопичувач wd sn3000 1tb m.2 2280 (wds100t4g0e)
Rozetka.ua (Київ)
7 787 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1TB WD Green SN3000 PCIe Gen4x4 (WDS100T4G0E-00CPS0)
Rozetka.ua (Київ)
7 455 грн.
← купити
Накопичувач SSD Western Digital m.2 NVMe 1Tb Green SN3000 PCI-E 4.0 x4 (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
8 226 грн.
← купити
SSD накопичувач WD Green SN3000 1 TB (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 869 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E) WD WDS100T4G0E 912758
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Накопичувач SSD SANDISK GREEN SN3000 1TB G4 M.2 NVME WDS100T4G0E
Rozetka.ua (Київ)
← купити
SSD накопичувач 1 TB WD Green SN3000 (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 019 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 581 грн.
← купити
SSD M.2 Накопичувач WD SN3000 1TB (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
8 032 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
9 361 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN3000 WD (WDS100T4G0E)
Rozetka.ua (Київ)
7 738 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WDS100T4G0E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd WD Green SN3000 (WDS100T4G0E). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd WD Green SN3000 (WDS100T4G0E) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія