шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 240Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити SSD WD Blue SN5000 (WDS200T4B0E) за ціною від 11011 грн.
Фото 5

Серия WD Blue SN5000

Модифікації WD Blue SN5000 4
Где купить? [WDS200T4B0E]
Характеристики [WDS200T4B0E]
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
Western Digital / Polaris 3 /
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Kioxia 112-Layer
NVMe
Зовнішня швидкість запису
4850 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5150 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.75 млн. год
IOPS запису
770 тис
IOPS зчитування
650 тис
TBW
900 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  17500 грн.
WD Blue SSD 3D NAND ...
WDS200T2B0B
від 16 170 грн.
Lexar NM610 Pro
LNM610P002T
від 16 060 грн.
Corsair MP600 PRO NH
CSSD-F2000GB MP600PNH
від 14 334 грн.
Apacer AS2280Q4U
AP2TBAS2280Q 4U-1
від 12 724 грн.
WD Black SN7100
WDS200T4X0E
від 11 996 грн.
GOODRAM Core
SSDR-GRC01-2 K0-80
від 14 308 грн.
Apacer AS2280F4
AP2TBAS2280F 4-1
від 13 120 грн.
WD Black SN770M
WDBDNH0020BB K
від 16 200 грн.
Silicon Power Xpower...
SP02KGBP44XS 7005
від 15 528 грн.
Silicon Power US70
SP02KGBP44US 7005
від 15 547 грн.
WD Blue SN580
WDS200T3B0E
від 16 754 грн.
Patriot Memory Viper...
VP4300L2TBM2 8H
від 12 658 грн.
Gigabyte AORUS Gen4 ...
AG4732TB N
від 15 130 грн.
Samsung 990 EVO M.2
MZ-V9E2T0BW
від 12 764 грн.
Corsair MP600 ELITE
CSSD-F2000GB MP600ECS
від 16 924 грн.
Crucial P510 Heatsink
CT2000P510SS D5
від 15 252 грн.
Samsung 990 EVO Plus
MZ-V9S2T0BW
від 9 804 грн.
WD Red SA500 M.2
WDS200T1R0B
від 12 689 грн.
Silicon Power UD90
SP02KGBP44UD 9005
від 16 119 грн.
GOODRAM IRDM PRO Slim
IRP-SSDPR-P4 4S-2K0-80
від 15 135 грн.
WD Black SN850P for ...
WDBBYV0020BN C-WRSN
від 17 155 грн.
A-Data LEGEND 800
ALEG-800-200 0GCS
від 17 023 грн.
PV593P2TBM28 H
від 17 279 грн.
SanDisk Black SN7100
WDS200T4X0E
від 14 219 грн.
Patriot Memory P310 ...
P310P192TM28
від 10 323 грн.
A-Data XPG GAMMIX S60
AGAMMIXS60-2 T-CS
від 13 386 грн.
Crucial P510 Non-Hea...
CT2000P510SS D8
від 12 999 грн.
AG4732TB
від 17 489 грн.
MSI SPATIUM M461 PCI...
S78-440Q550- P83
від 11 999 грн.
Addlink S90
AD2TBS90M2P
від 13 999 грн.

від 11 011  до 21 881 грн.
WD Внутрішній SSD диск WD Blue SN5000 (WDS200T4B0E-00CNZ0) 2TB
MTA.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Накопичувач SSD 2TB WD Blue SN5000 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND TLC (WDS200T4B0E) WDS200T4B0E
Click.ua (Київ)
16 532 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN5000 WD (WDS200T4B0E) WDS200T4B0E
Comtrading.ua (Київ)
11 011 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN5000 WD (WDS200T4B0E)
Nkt.ua (Київ)
11 456 грн.
← купити
Ssd накопичувач WD Blue SN5000 2 ТB (WDS200T4B0E) WDS200T4B0E
Openshop.ua (Київ)
16 020 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SN5000 WD (WDS200T4B0E) WDS200T4B0E
Itbox.ua (Київ)
← купити
SSD-накопичувач WD Blue SN5000 2TB M.2 NVMe (WDS200T4B0E)
АЛЛО (Київ)
16 899 грн.
← купити
WD WDS200T4B0E
Mallprix.com (Київ)
11 413 грн.
← купити
Накопичувач SSD WD Blue SN5000 2TB NVMe PCIe 4.0 (WDS200T4B0E) WDS200T4B0E
Jabko.ua (Львів)
← купити
SSD накопитель WD Blue SN5000 2TB (WDS200T4B0E)
Touch (Дніпро)
16 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WDS200T4B0E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd WD Blue SN5000 (WDS200T4B0E). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd WD Blue SN5000 (WDS200T4B0E) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія