шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мангал / гриль Weber Slate GPD за ціною від 79845 грн.
Відео 3Фото 4

Характеристики та опис Weber Slate GPD

Вага (кг): 71; Розміри (мм): 1000x595; Висота (мм): 1800; боковий столик; місце для дрів / балона; вбудований термометр; Робоча поверхня (мм): 760x465; Потужність пальників (кВт): 10.6; Основних конфорок (шт.): 3; Конструкція: стаціонарна; Паливо (джерело): газ; Тип: гриль BBQ
Тип
гриль BBQ
Паливо (джерело)
газ
Конструкція
стаціонарна
Основних пальників / конфорок
3 шт.
Потужність пальників
10.6 кВт
Робоча поверхня
760x465 мм
Функції та можливості
вбудований термометр
колеса для транспортування
місце для дрів / балона
Комплектація
боковий столик
Форма
прямокутна
Висота
1800 мм
Розміри (ШхД)
1000x595 мм
Вага
71 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 79 845  до 95 306 грн.
Гриль газовый Weber SLATE GPD 76 см 1501148
Weber-grills.com.ua (Київ)
81 709 грн.
← купити
Weber планча SLATE GPD 76 см (1501148) планчаSLATEGPD76см(1501148)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Гриль-барбекю Weber Slate GPD 76 см Black (1501148) 1501148
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Газовий гриль-планча Weber Slate GPD 76 см (1501148)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гриль-барбекю Weber Slate GPD 76 см Black (1501148)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Гриль-барбекю Weber Slate GPD 76 см Black (1501148) 1501148
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гриль-планча Weber Slate GPD 76 см (1501148)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газовий гриль-планча Weber SLATE GPD 76 см 1501148
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гриль-барбекю Weber Slate GPD 76 см Black (1501148)
Rozetka.ua (Київ)
79 845 грн.
← купити
Газовий гриль-планч Weber Slate GPD 76 см 1501148 Код: 013078
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weber Slate GPD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мангал / гриль Weber Slate GPD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мангал / гриль Weber Slate GPD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія