шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка Weilor Ernst WRD 7745 за ціною від 7599 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Weilor Ernst WRD 7745

Країна походження бренду: Німеччина; Вага (кг): 9; Розміри основної чаші (мм): 720x400x240; Розміри робочої поверхні (мм): 770x450; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 750; Перелив; Форма: прямокутна; Товщина матеріалу (мм): 1.2; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Тип монтажу: врізна накладна
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / AISI 304 /
Товщина матеріалу
1.2 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Перелив
Комплектація
сифон
Тип поверхні
матова
Мінімальна ширина шафи (бази)
750 мм
Розміри робочої поверхні
770x450 мм / кутовий радіус закруглення: 5 мм /
Розміри врізного отвору (накладна)
750x430 мм / кутовий радіус врізки: 10 мм /
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
720x400x240 мм
Вага
9 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
1 рік
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9250 грн.

від 7 599  до 10 199 грн.
Weilor Weilor ERNST WRD 7745 5902767906388
Венкон (Київ)
7 999 грн.
← купити
WEILOR ERNST WRD 7745
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
WEILOR ERNST WRD 7745
Palladium.ua (Київ)
← купити
Weilor Ernst Wrd 7745
Stls.store (Київ)
7 615 грн.
← купити
Кухонна мийка WEILOR ERNST WRD 7745
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонна мийка WEILOR ERNST WRD 7745
Denika.ua (Харків)
← купити
WEILOR ERNST WRD 7745
575.in.ua (Київ)
10 199 грн.
← купити
Weilor Ernst WRD 7745 ErnstWRD7745
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонна мийка Weilor ERNST WRD 7745
Elmir.com.ua (Дніпро)
7 670 грн.
← купити
Мийка кухонна нержавіюча сталь weilor ernst wrd 7745
Tviy-Dim.com (Київ)
7 616 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Weilor Ernst WRD 7745, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка Weilor Ernst WRD 7745. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка Weilor Ernst WRD 7745 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія