шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити валіза Wenger Oryson 43 за ціною від 4220 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Wenger Oryson 43

TSA замок; Матеріал корпуса: полікарбонат; Коліс (шт.): 4; Внутрішніх кишень (шт.): 1; Вага (кг): 3.6; Габарити (мм): 570x380x230;єм (л): 43; Об' Тип: валіза
Колір
Тип
валіза
Об'єм
43 л
Габарити (ВхШхГ)
570x380x230 мм
Вага
3.6 кг
Внутрішніх кишень
1 шт.
К-ть коліс
4 шт.
Матеріал корпуса
полікарбонат
TSA замок
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 220  до 5 399 грн.
Валіза Wenger Oryson маленький, пластик, 4 колеса, сіра (653208) 653208
Artline.ua (Київ)
4 989 грн.
← купити
Валіза Wenger, Oryson, малий, чорний (653163)
АЛЛО (Київ)
← купити
Wenger 653208
Mallprix.com (Київ)
← купити
Валіза WENGER Oryson 33/43 л Чорна (653163) 653163
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна 653163
Moyo.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson Black (653163) 653163
Click.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра 653208
Mexter.com.ua (Київ)
4 220 грн.
← купити
Валіза на 4-х колесах Wenger Oryson Black S 33/43л (Wt653163) 103747
Bagfactory.com.ua (Київ)
4 913 грн.
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна 653163
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра (653208) 653208
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра (653208) 653208
Itbox.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна (653163)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна 653163
Derby.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Wenger Oryson (653208) Oryson(653208)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Wenger Валіза, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра E-653208
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Валіза Wenger Oryson маленький, пластик, 4 колеса, чорна (653163) 653163
Artline.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, малий, пластик, сірий (653208)
АЛЛО (Київ)
← купити
Wenger 653163
Mallprix.com (Київ)
← купити
Валіза WENGER Oryson 33/43 л Сірий (653208) 653208
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра 653208
Moyo.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson Grey (653208) 653208
Click.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна 653163
Mexter.com.ua (Київ)
← купити
Валіза на 4-х колесах Wenger Oryson Anthracite S 33/43л (Wt653208) 103751
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson мала пластик 4 колеса 33/43 л чорна (653163) 653163
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson мала пластик 4 колеса 33/43 л сіра (653208) 653208
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра 653208
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна (653163) 653163
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна (653163) 653163
Itbox.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра (653208)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Валіза Wenger, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, сіра 653208
Derby.ua (Київ)
← купити
Wenger Oryson (653163) Oryson(653163)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Wenger Валіза, Oryson, мала, пластик, 4 колеса, чорна E-653163
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wenger Oryson 43, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: валіза Wenger Oryson 43. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на валіза Wenger Oryson 43 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія