шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити холодильник Whirlpool WHD2 6472 X4E за ціною від 27415 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Whirlpool WHD2 6472 X4E

Габарити (см): 186.5х70х74.6; Рівень шуму (дБ): 38; Клас гучності: C; Швидке заморожування; Час збереження холоду (год): 15; Температура морозилки: -24 °C;єм морозилки (л): 123; Об' Морозилка: зверху; Авторозморожування; Динамічне охолодження; зона свіжості;єм холодильника (л): 354; Об' Дисплей: LED дисплей
Колір
Загальний об'єм477 л
Кількість камер2
Контурів охолодження2
Компресорів1
No Frostморозильна / холодильна камери
Функції та можливості
Функціїрежим відпустки
LED дисплей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери354 л
Полиць4 шт
Відсіки для зберіганнязона свіжості
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразверху
Об'єм морозильної камери123 л
Полички на дверцятах2 шт.
Температура морозилки-24 °C
Час збереження холоду15 год
Швидке заморожування
Загальні характеристики
Управліннясенсорне зовнішнє
Клас енергоспоживання (new)E
Споживання енергії в рік274 кВт*год
Клас гучностіC
Рівень шуму38 дБ
Габарити (ВхШхГ)186.5х70х74.6 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 415  до 31 999 грн.
Комбінований холодильник WHD26472X4E Whirlpool
Viyar.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Whirlpool WHD26472X4E
Whirlpool-store.com.ua (Київ)
← купити
WHIRLPOOL WHD2 6472 X4E
Pro100market.com.ua (Київ)
28 521 грн.
← купити
Холодильник Whirlpool WHD26472X4E
Moyo.ua (Київ)
← купити
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHD2 6472 X4E
Tendo.com.ua (Київ)
28 562 грн.
← купити
Холодильник WHIRLPOOL WHD2 6472 X4E 859991719150
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Whirlpool WHD2 6472 X4E холодильник 477л, Dual No Frost, 6th Sense, E, зона свіжості, Режим "Відпустка", нержавіюча сталь, в
Xfrost.net.ua (Київ)
27 618 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHD2 6472 X4E
Openshop.ua (Київ)
28 157 грн.
← купити
Холодильник Whirlpool WHD26472X4E
Itbox.ua (Київ)
← купити
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHD2 6472 X4E
Foroom.com.ua (Київ)
28 372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Whirlpool WHD2 6472 X4E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: холодильник Whirlpool WHD2 6472 X4E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на холодильник Whirlpool WHD2 6472 X4E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія