шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Wibrand Ant (128Gb) за ціною від 499 грн.
Фото 6

Серия Wibrand Ant

Модифікації Wibrand Ant 3
Где купить? [Ant 128Gb]
Характеристики [Ant 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Гарантія виробника
5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.
Verico Tube
Tube 128Gb
від 611 грн.
Lexar JumpDrive M400
JumpDrive M400 128Gb
від 749 грн.
Apacer AH25C
AH25C 128Gb
від 547 грн.
XO DK03
DK03 128Gb
від 627 грн.
USAMS USB 2.0 High S...
USB 2.0 High Speed 128Gb
від 409 грн.
Hi-Rali Shuttle Seri...
Shuttle Series 3.0 128Gb
від 584 грн.
XO U50
U50 128Gb
від 615 грн.
T&G 121 Vega Series ...
121 Vega Series 3.0 128Gb
від 571 грн.
Acer UF200
UF200 128Gb
від 530 грн.
Apacer AH15J
AH15J 128Gb
від 639 грн.
XO DK02
DK02 128Gb
від 437 грн.
Apacer AH357
AH357 128Gb
від 489 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler 80M 128Gb
від 549 грн.
Apacer AH350
AH350 128Gb
від 475 грн.
Hoco UD6 Intelligent
UD6 Intelligent 128Gb
від 504 грн.
Apacer AH270
AH270 128Gb
від 779 грн.
A-Data UV128
UV128 128Gb
від 770 грн.
PNY Attache 4 3.1
Attache 4 3.1 128Gb
від 719 грн.
Apacer AH25B
AH25B 128Gb
від 460 грн.
Apacer AH355 3.1
AH355 3.1 128Gb
від 575 грн.
DataTraveler Duo 128Gb
від 537 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 128Gb
від 523 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 128Gb
від 469 грн.
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U202 128Gb
від 577 грн.
Lexar JumpDrive S60
JumpDrive S60 128Gb
від 699 грн.
Apacer AH356
AH356 128Gb
від 700 грн.
GOODRAM Twister
Twister 128Gb
від 425 грн.
GOODRAM Twister 3.0
Twister 3.0 128Gb
від 601 грн.
GOODRAM UME3
UME3 128Gb
A-Data UC310
UC310 128Gb
від 649 грн.

від 499  до 1 058 грн.
Wibrand WI3.2/AN128M4S
Mallprix.com (Київ)
625 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Wibrand 128GB Ant Silver USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) (WI3.2/AN128M4S)
Nkt.ua (Київ)
610 грн.
← купити
Wibrand Ant 128GB Silver (WI3.2/AN128M4S) Silver
AKS.ua (Київ)
499 грн.
← купити
USB 3.2 Flash Drive 128Gb Wibrand Gen1 Ant Silver (WI3.2/AN128M4S) WI3.2/AN128M4S
Comtrading.ua (Київ)
895 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Wibrand 128GB Ant Silver USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) (WI3.2/AN128M4S)
MAUDAU (Київ)
791 грн.
← купити
Wibrand Флеш память Wibrand USB 3.2 Gen1 Ant 128GB Silver
MTA.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Флеш пам'ять USB Wibrand Ant 128GB USB 3.2 Gen1 Silver (WI3.2/AN128M4S)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Флешка Wibrand USB 3.2 Gen1 Ant 128GB Silver (WI3.2/AN128M4S)
MAUDAU (Київ)
939 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Wibrand 128GB Ant Silver USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) (WI3.2/AN128M4S)
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити
Флешка Wibrand USB 3.2 Gen1 Ant 128GB Silver (WI3.2/AN128M4S)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wibrand Ant 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Wibrand Ant (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Wibrand Ant (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія