шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (кріплення тримача)
зажим на воздуховод
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
прищепка на воздуховод и крючок
клейка поверхня
на підголівник
на шию
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка WiWU CH-313 за ціною від 1049 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис WiWU CH-313

Матеріал корпуса: пластик; Кабель у комплекті: USB - USB C; Кріплення гаджета: датчик наближення; Кріплення тримача: затискач на повітропровід та присоска; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
затискач на повітропровід та присоска
Кріплення гаджета
датчик наближення
Порт підключення кабелю
USB C
Кабель у комплекті
USB - USB C
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1800 грн.

від 1 049  до 2 342 грн.
WIWU CH-313 Black (29330)
AKS.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Тримач Wiwu Car Holder Wireless Charger CH-313 Freelander Black (6976195097351)
Цифра (Київ)
1 201 грн.
← купити
Тримач Wiwu Car Holder Wireless Charger CH-313 Freelander Black (6976195097351)
Stls.store (Київ)
← купити
Автотримач для телефону з БЗУ WIWU FREELANDER Car Wireless Charger CH-313 Black 6976195097351
Comtrading.ua (Київ)
1 247 грн.
← купити
Автотримач WIWU CH-313 Freelander Wireless Car Charger 15W Black
iCases.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Холдер Wiwu CH-313 Car Mount Чорний
MAUDAU (Київ)
1 675 грн.
← купити
WIWU Тримач в авто WIWU FREELANDER CH-313 Black
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Wiwu FREELANDER Car Wireless Charger CH-313 Black (6976195097351) 6976195097351
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефона з БЗП WIWU FREELANDER Car Wireless Charger CH-313 Black (6976195097351)
Rozetka.ua (Київ)
1 312 грн.
← купити
Автотримач для телефона з БЗП WIWU FREELANDER Car Wireless Charger CH-313 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU CH-313, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка WiWU CH-313. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка WiWU CH-313 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія