шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка WiWU SPK-001 за ціною від 650 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис WiWU SPK-001

Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 16; Ємність акумулятора (мАгод): 560; Додатково: карабін / підвіс;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 5; Кількість каналів: 1.0 (моно); Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність5 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора560 мАгод
Час автономної роботи16 год
Час зарядки1.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP56
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 650  до 1 105 грн.
Bluetooth Колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Green
MAUDAU (Київ)
650 грн.
← купити
Bluetooth Колонка Wiwu SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip (Green) (244489)
Rozetka.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Bluetooth Колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка Wiwu SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip (Black) (244488)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Green
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Bluetooth-колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Green
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Bluetooth Колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Wiwu SPK-001 Buddy Fun з магнітним кріпленням, до 8 годин роботи, Bluetooth 5.0, для iOS/Android/Windows/
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Bluetooth Колонка WiWU SPK-001 Buddy Fun with Magnetic Clip Green
Rozetka.ua (Київ)
908 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU SPK-001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка WiWU SPK-001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка WiWU SPK-001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія