шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насос / компресор WiWU WI-AI003 за ціною від 1687 грн.
Фото 7

Характеристики та опис WiWU WI-AI003

Ліхтар; Підсвічування манометра; Комплектний акумулятор: вбудований; Манометр: цифровий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: електричний (компресор)
Типелектричний (компресор)
Джерело живленняакумулятор
Характеристики
Манометрцифровий
Споживана потужність90 Вт
Акумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Місткість акумулятора5 А·год
Інше
Функція «автостоп»
Підсвічування манометра
Ліхтар
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 687  до 1 967 грн.
Автомобільний портативний компресор WIWU Portable Cordless Tire inflator Wi-AI003 (Black) 6977703650792
Jabko.ua (Львів)
1 799 грн.
← купити
Автомобильный насос WIWU Portable Cordless Tire inflator Wi-Ai003 Black 6977703650792
Allbattery.ua (Харків)
1 760 грн.
← купити
WIWU Автокомпресор WIWU Portable Cordless Tire inflator Wi-Ai003 Black
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Автомобільний насос WIWU Portable Cordless Tire inflator Wi-Ai003 Black (6977703650792) K-36317
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 687 грн.
← купити
Автомобільний насос WIWU Portable Cordless Tire inflator Wi-Ai003 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 967 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU WI-AI003, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор WiWU WI-AI003. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор WiWU WI-AI003 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія