шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G026 за ціною від 729 грн.
Фото 4

Характеристики та опис WiWU Wi-G026

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 59; Макс. потужність (USB) (Вт): 67;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
67 Вт
Потужність (на всі порти)
59 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 729  до 1 535 грн.
WIWU Wi-G026 67w GaN PD/QC3.0 2xUSB-C/USB-A ports fast charger White
AKS.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White 6977703656800
Allbattery.ua (Харків)
780 грн.
← купити
Wiwu Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800) 6977703656800
Kvshop.com.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800) K-36351
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
885 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800)
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White
Rozetka.ua (Київ)
1 071 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800)
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800)
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU Cube 67W 2xType-C GaN Fast Charger Wi-G026 EU 3A White (6977703656800)
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU Cube 67W 2C+A GaN Fast Charger Wi-G026 EU White (6977703656800)
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G026, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G026. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G026 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія