шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити кавоварка WMF Perfection 640 за ціною від 35685 грн.
Відео 7Фото 17

Характеристики та опис WMF Perfection 640

Вага (кг): 9.3; Габарити (см): 25х37.1х41; сенсорні кнопки; дисплей: сенсорний дисплей; фільтр для води; Резервуар для молока: самоочищення;єм резервуара (л): 3; Об' Порцій за 1 раз: 2; Керування зі смартфона: Wi-Fi; Сумісні капсули: Приготування молочних напоїв: автоматичне; Кава: в зернах; Вбудована кавомолка: металеві жорна
Колір
Типеспресо (автоматична)
Вбудована кавомолкаметалеві жорна
Кавав зернах
Програми і регулювання
Режимиеспресо макіато
лунго
подвійний еспресо
рістретто
Flat White
американо
кава крема
капучино
лате
лате макіато
кавоварка (фільтр-кава)
молочна піна
італійський капучино, приготування порції гуртка
Своя програма8 шт / для кожного профілю /
Профілів користувача4
Приготування молочних напоївавтоматичне
Регулюванняступінь помелу зерна / 5 ступенів /
попереднє змочування / 3 ступеня /
міцність напою / 3 рівня /
температури / 3 рівня /
жорсткості води
Керування зі смартфонаWi-Fi
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води3 л
Функції та можливостісамоочищення
фільтр для води
сенсорний дисплей
сенсорні кнопки
Інше
Габарити (ШхВхГ)25х37.1х41 см
Вага9.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 35 685  до 43 587 грн.
Кавоварка Wmf Perfection 640 (CP812D10)
Цифра (Київ)
35 685 грн.
← купити
Кавоварка Wmf Perfection 640 (CP812D10)
Stls.store (Київ)
36 045 грн.
← купити
Кавомашина автоматична WMF Perfection 640 (CP812D10) Perfection 640 (CP812D10)
Denika.ua (Харків)
36 215 грн.
← купити
Кавомашина WMF Perfection 640 (CP812D10)
Soho.com.ua (Київ)
37 089 грн.
← купити
WMF Кавомашина WMF Perfection 640 (CP812D10)
MTA.ua (Київ)
35 899 грн.
← купити
WMF Perfection 640 Silver (CP812D10) cp812d10
Kvshop.com.ua (Київ)
38 577 грн.
← купити
Кофемашина автоматична WMF Perfection 640 (CP812D10)
Rozetka.ua (Київ)
37 301 грн.
← купити
Кофемашина автоматична WMF Perfection 640 (CP812D10)
Rozetka.ua (Київ)
43 587 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WMF Perfection 640, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка WMF Perfection 640. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка WMF Perfection 640 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія