шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насос / компресор Wozinsky WPEP-8000 за ціною від 1779 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Wozinsky WPEP-8000

Вага (кг): 0.64; Розмір (мм): 167x69.6x47.5; Ліхтар; Підсвічування манометра; Комплектний акумулятор: вбудований; Манометр: цифровий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: електричний (компресор)
Типелектричний (компресор)
Джерело живленняакумулятор
Характеристики
Манометрцифровий
Акумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Місткість акумулятора8 А·год
Час заряджання5 год
Функція Power BankUSB A
Інше
Функція «автостоп»
Підсвічування манометра
Ліхтар
Розмір167x69.6x47.5 мм
Вага0.64 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 779  до 2 527 грн.
Автомобільний компресор Wozinsky WPEP-8000 (5907769384226) 5907769384226
Click.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Автокомпресор Wozinsky WPEP-8000 Black
Soho.com.ua (Київ)
1 779 грн.
← купити
Wozinsky WPEP-8000 150 PSI, Power Bank 8000 мAh Black (5907769384226) WPEP-8000150PSI,PowerBank8000мAhBlack(5907769384226)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Wozinsky Автокомпресор Wozinsky WPEP-8000 Black
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Wozinsky WPEP-8000 Black 5907769384226
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний портативний компресор Wozinsky WPEP-8000 150 PSI, Power Bank 8000 мАг, Black (5907769384226)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний портативний компрессор Wozinsky WPEP-8000 150 PSI, Power Bank 8000 мАг, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 527 грн.
← купити
Автомобільний портативний компрессор Wozinsky WPEP-8000 150 PSI, Power Bank 8000 мАг, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 361 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Wozinsky WPEP-8000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор Wozinsky WPEP-8000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор Wozinsky WPEP-8000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія