шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 3Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 17990 грн.

Серия WS Forged WS2102

Модифікації WS Forged WS2102 1
Характеристики [WS2102 8,5x20/5x112 ET41 DIA57,1]
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
41 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
ковані
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  20000 грн.
Brock B43
8x20/5x112 ET46 DIA66
від 17 262 грн.
Rial Kibo
9x20/5x112 ET43 DIA66
від 18 203 грн.
AXXION AX8 Rage
9x20/5x112 ET45 DIA66
MSW 50
8,5x20/5x112 ET40 DIA73
від 18 281 грн.
Tomason TN24
8,5x20/5x112 ET45 DIA72
від 16 590 грн.
MAK Kassel
8,5x20/5x112 ET37 DIA57
від 17 720 грн.
MAK Kassel
8,5x20/5x112 ET38 DIA66
Borbet A
8,5x20/5x112 ET45 DIA66
від 18 302 грн.
Tomason TN26
8,5x20/5x112 ET45 DIA72
від 17 550 грн.
Avus Racing AF16
9x20/5x112 ET45 DIA66
від 14 848 грн.
Brock B43
8x20/5x112 ET41 DIA57
Dezent AR
8,5x20/5x112 ET40 DIA66
від 14 236 грн.
Dezent AR
8x20/5x112 ET46 DIA66
Dezent AR
8x20/5x112 ET45 DIA57
від 14 221 грн.
Brock B43
8x20/5x112 ET45 DIA57
Brock B43
8x20/5x112 ET39 DIA66
Dotz MarinaBay
8,5x20/5x112 ET45 DIA70
від 15 516 грн.
Alutec Drive
9x20/5x112 ET43 DIA66
від 18 083 грн.
WSP Italy W571
9x20/5x112 ET37 DIA66
від 18 366 грн.
Brock B43
8,5x20/5x112 ET42 DIA66
від 17 564 грн.
Brock B43
8,5x20/5x112 ET43 DIA66
Brock B43
8,5x20/5x112 ET38 DIA57
Brock B43
8,5x20/5x112 ET40 DIA66
Borbet A
8,5x20/5x112 ET45 DIA66
від 16 430 грн.
Dotz CP5
8,5x20/5x112 ET45 DIA70
Brock B42
8,5x20/5x112 ET45 DIA66
від 17 024 грн.
GMP Italia Mentor
8x20/5x112 ET45 DIA57
від 17 272 грн.
AUTEC Uteca
9x20/5x112 ET38 DIA66
від 14 167 грн.
Dotz Laguna Seca
9x20/5x112 ET40 DIA70
від 15 481 грн.
MAK Speciale
8x20/5x112 ET45 DIA57
від 14 874 грн.

від 17 990  до 18 898 грн.
WS Forged WS2102 (R20 W8.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1) dark smoke marbled Безкоштовна доставка
Avtopik.ua (Одеса)
18 688 грн.
← купити
WS FORGED WS2102 8.5x20 5x112 ET41 DIA57.1 DSM
Autokush.com.ua (Львів)
17 990 грн.
← купити
Диск WS FORGED WS2102 Dark smoke marbled R20 W8,5 PCD5x112 ET41 DIA57,1
Garazh.ua (Київ)
18 898 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WS Forged WS2102 8,5x20/5x112 ET41 DIA57,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія