шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити проєктор XGIMI Aura 2 за ціною від 143119 грн.
Відео 17Фото 9

Характеристики та опис XGIMI Aura 2

Вага (кг): 9; Габарити (мм): 144x510x270; Акустика: Harman Kardon; Google Cast; голосовий асистент; управління голосом; підтримка 3D: підтримка 3D; Автотрапеція; Автофокус; Фокусування: моторизована (дистанційна); Діагональ зображення ("): 90 – 150; Макс. відстань (м): 0.39; Мін. відстань (м): 0.14
Колір
Основне призначення
для домашнього кінотеатру
Термін служби
20000 год
Реальна роздільна здатність
3840x2160 пікс.
Діагональ зображення
90 – 150 "
Масштаб і фокусування
моторизована (дистанційна)
Споживана потужність
180 Вт
Габарити (ВхШхГ)
144x510x270 мм
Вага
9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  135000 грн.    до  225000 грн.

від 143 119  до 257 095 грн.
Проєктор XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
FOXTROT.UA (Київ)
169 999 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Touch (Дніпро)
143 119 грн.
← купити
Проектор Xgimi Aura 2 (WM03B)
Цифра (Київ)
158 276 грн.
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Лазерний проектор для дому XGIMI Aura 2 (WM03B) (UA) WM03B
Jabko.ua (Львів)
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) Aura 2 (WM03B)
Denika.ua (Харків)
161 530 грн.
← купити
XGiMi WM03B
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Timesport.com.ua (Львів)
183 931 грн.
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
Comtrading.ua (Київ)
151 119 грн.
← купити
Мультимедийный проектор XGIMI Aura 2 DLP 4K WIFI Bluetooth
Technoshark.com.ua (Луцьк)
187 607 грн.
← купити
Лазерний проектор для дому XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
ШО (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) WM03B
icom.net.ua (Київ)
160 190 грн.
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
154 653 грн.
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B)
Q-techno.com.ua (Київ)
169 048 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Tv-mir.com.ua (Київ)
157 463 грн.
← купити
Мультимедийный проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
236 731 грн.
← купити
Проектор XGIMI Aura 2 (WM03B)
Portativ.ua (Київ)
← купити
XGiMi Проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
MTA.ua (Київ)
169 199 грн.
← купити
Проєктор XGIMI Aura 2 (WM03B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедийный проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
257 095 грн.
← купити
Мультимедийный проектор XGIMI Aura 2 DLP 4K WIFI Bluetooth
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
172 747 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B) [122573]
Rozetka.ua (Київ)
147 949 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Rozetka.ua (Київ)
256 692 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Aura 2 DLP 4K Wi-Fi Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
187 312 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Aura 2 (WM03B)
Rozetka.ua (Київ)
187 375 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Rozetka.ua (Київ)
244 468 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Aura 2 DLP 4K Wi-Fi Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
178 392 грн.
← купити
Проектор XGiMi Aura 2 (WM03B)
Rozetka.ua (Київ)
179 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XGIMI Aura 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор XGIMI Aura 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор XGIMI Aura 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія