шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити проєктор XGIMI Elfin Flip за ціною від 16999 грн.
Відео 14Фото 7

Характеристики та опис XGIMI Elfin Flip

Вага (кг): 1.2; Габарити (мм): 235x218x64; Miracast; Автотрапеція; Автофокус; Фокусування: моторизована (дистанційна); Діагональ зображення ("): 80 – 150; Підтримка HDR: HDR10; Підтримка форматів зображення: 16:9; Роздільна здатність (пікс.): 1920x1080; Розмір матриці: 0.23"; Технологія: DLP; Яскравість ANSI-люмен: 400
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
25000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Діагональ зображення
80 – 150 "
Масштаб і фокусування
моторизована (дистанційна)
Споживана потужність
65 Вт
Габарити (ВхШхГ)
235x218x64 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  27000 грн.

від 16 999  до 29 999 грн.
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
A-techno.com.ua (Київ)
25 574 грн.
← купити
Проєктор XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
FOXTROT.UA (Київ)
24 999 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Touch (Дніпро)
19 789 грн.
← купити
Проектор Xgimi Elfin Flip (WK03C) Ua
Цифра (Київ)
23 583 грн.
← купити
Проектор Xgimi Elfin Flip (WK03C) Ua
Stls.store (Київ)
23 650 грн.
← купити
Проектор для дому XGIMI Elfin Flip (WK03C) (White) (UA) WK03C
Jabko.ua (Львів)
← купити
Проєктор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
АЛЛО (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) Elfin Flip (WK03C)
Denika.ua (Харків)
22 164 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 428 грн.
← купити
Проектор для дому XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
23 564 грн.
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Justbuy.com.ua (Київ)
22 739 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Saren.com.ua (Львів)
19 755 грн.
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
Comtrading.ua (Київ)
22 349 грн.
← купити
Проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C) White
Soho.com.ua (Київ)
21 389 грн.
← купити
Ельфін Фліп Плюс WK03C1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 774 грн.
← купити
XGiMi Elfin Flip Plus+ (WK03C-1) ElfinFlipPlus+(WK03C-1)
COMFY.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Проектор для дому XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
ШО (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Кібернетики (Київ)
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C) WK03C
icom.net.ua (Київ)
23 335 грн.
← купити
XGiMi Elfin Flip офіційна гарантія UA 12 мiс відвантаження день в день - THIS IS WORLD BEST for PICTURE & DESIGN
PermyCo (Київ)
16 999 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 119 грн.
← купити
Проектор XGiMi Elfin Flip Plus (WK03C1, WK03C-Plus) WK03C1, WK03C-Plus
Sota.store (Київ)
20 511 грн.
← купити
XGiMi Проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C) White
MTA.ua (Київ)
24 899 грн.
← купити
XGIMI Elfin Flip (WK03C) Проектор Elfin Flip (WK03C)
Kvshop.com.ua (Київ)
22 777 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C) NW66844
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
23 385 грн.
← купити
Проєктор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Elfin Flip Plus (WK03C1)
Touch (Дніпро)
26 579 грн.
← купити
Проектор Xgimi Elfin Flip (WK03C)
Цифра (Київ)
21 897 грн.
← купити
Проектор Xgimi Elfin Flip (WK03C)
Stls.store (Київ)
21 958 грн.
← купити
Проектор для дому XGIMI Elfin Flip Plus+ (WK03C-1) WK03C-1
Comtrading.ua (Київ)
26 754 грн.
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Smartmag.biz.ua (Львів)
19 329 грн.
← купити
Проектор для дому XGIMI Elfin Flip Plus+ (WK03C-1) WK03C-1
ШО (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Timesport.com.ua (Львів)
22 032 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Zaua.store (Львів)
20 425 грн.
← купити
XGiMi Elfin Flip (WK03C) ElfinFlip(WK03C)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Timesport.com.ua (Львів)
20 422 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 431 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGiMi Elfin Flip (WK03C) [121952]
Rozetka.ua (Київ)
21 449 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Elfin Flip Plus (WK03C1) [163260]
Rozetka.ua (Київ)
28 099 грн.
← купити
Мультимедійний проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Rozetka.ua (Київ)
26 154 грн.
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Rozetka.ua (Київ)
21 799 грн.
← купити
Проектор XGIMI Elfin Flip (WK03C)
Rozetka.ua (Київ)
26 790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XGIMI Elfin Flip, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор XGIMI Elfin Flip. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор XGIMI Elfin Flip у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія