шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Xiaomi Commuter Backpack за ціною від 1099 грн.
Відео 4Фото 7

Характеристики та опис Xiaomi Commuter Backpack

Габарити (см): 44x32x16; Макс. діагональ ноутбука ("): 15.6; Матеріал: поліестер; кишеня на спинці; кишеня для пляшки; нижня кишеня; фронтальна кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; Конструкція: кріплення на валізу; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна;єм (л): 21; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
21 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
кріплення на валізу
Кишені
відділення для ноутбука
фронтальна кишеня
нижня кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на спинці
Габарити
44x32x16 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 099  до 2 450 грн.
Рюкзак міський Xiaomi Mi Commuter Backpack / Light blue
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 643 грн.
← купити
MI Commuter Backpack (Light Blue) Акція!
Mi.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
MI Commuter Backpack (Light Blue) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Рюкзак міський Xiaomi Mi Commuter Backpack Light Gray
Sota.store (Київ)
1 400 грн.
← купити
Рюкзак XiaomiCommuter Backpack Light Grey
MAUDAU (Київ)
1 499 грн.
← купити
Xiaomi Рюкзак для ноутбука Xiaomi Mi Commuter Backpack Light Blue 15
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Xiaomi Mi Commuter Backpack / Light blue Рюкзак для ноутбука Mi Commuter Backpack / Light blue
Kvshop.com.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Рюкзак Xiaomi Commuter Backpack Light Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
MI Commuter Backpack (Light Gray) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Рюкзак міський Xiaomi Mi Commuter Backpack Light Blue
Sota.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Commuter Backpack, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Xiaomi Commuter Backpack. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Xiaomi Commuter Backpack у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія