шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3
Купити ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale за ціною від 974 грн.
Відео 36Фото 10

Характеристики та опис Xiaomi Mi Body Composition Scale

Розміри (мм): 300x300x20; Матеріал платформи / чаші: скло; Гостьовий режим; Автовизначення користувача;ять: 36 користувачів; Пам' білок; пульс; розрахунок індексу маси тіла; % кісткової маси;язової маси; % м' % рідини організму; % жирової тканини; Вимірювання показників: Кількість вимірювань: 25
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип ваг
підлогові
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
150 кг
Ціна поділки
50 г
Функції
автоматичне ввімкнення
автоматичне вимкнення
синхронізація зі смартфоном / Bluetooth 4.0 /
Вимірювання показників
25 шт.
% жирової тканини
рівня вісцерального жиру
% рідини організму
% м'язової маси
% кісткової маси
рівня базального метаболізму (BMR)
розрахунок індексу маси тіла
пульс
білок
Пам'ять
36 користувачів
Автовизначення користувача
Гостьовий режим
Матеріал платформи / чаші
скло
Прихований дисплей
Джерело живлення
акумулятор
Розміри
300x300x20 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
25 грудня 2025, 21:15 #
Переваги:Смарт-синхронізація з телефоном: дані автоматично передаються у додаток Xiaomi Home. Пам’ять для кількох користувачів. І мінімалістичний дизайн

Недоліки:Не знайшов

Коментар:Розумні підлогові ваги, які не лише вимірюють вагу, а й оцінюють склад тіла

Автор:Luca  пользуюсь Xiaomi Mi Body Composition Scale кілька місяців

Xiaomi Mi Body Composition Scale Review - Trusted Reviews
Обзор Xiaomi Mi Body Composition Scale
Приложение для Android для Xiaomi Mi Body Composition Scale
від 974  до 1 548 грн.
Смарт-ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)
Citrus.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Ваги підлогові Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)
Цифра (Київ)
1 016 грн.
← купити
Ваги підлогові Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)
Stls.store (Київ)
1 026 грн.
← купити
Ваги підлогові XIAOMI Body Composition Scale S400 (BHR7793GL) 1050441
FOXTROT.UA (Київ)
999 грн.
← купити
Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL) Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Ваги підлогові Xiaomi Body Composition Scale S400
Click.ua (Київ)
1 021 грн.
← купити
Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL) BodyCompositionScaleS400(BHR7793GL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)
Tehnomart.com (Київ)
1 092 грн.
← купити
Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL) White BHR7793GL
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Mi Body Composition Scale, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія