шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Xiaomi Redmi Buds 4

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення2Корисне6
Купити навушники Xiaomi Redmi Buds 4 за ціною від 760 грн.
Відео 49Фото 26

Характеристики та опис Xiaomi Redmi Buds 4

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Автопауза; Діаметр динаміка (мм): 10; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 16; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів2 шт. у кожному навушнику
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Автопауза / через додаток Xiaomi Earbuds app /
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Пошук навушників / через додаток Xiaomi Earbuds app /
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників48 мАгод
Ємність батареї кейса490 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (без шумозниження)6 год
Час роботи (з кейсом)30 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 2 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 760  до 2 600 грн.
Xiaomi Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 4 White
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Бездротові навушники Xiaomi Redmi Buds 4 White
Soho.com.ua (Київ)
1 139 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Black (BHR7335GL)
Цифра (Київ)
1 471 грн.
← купити
Навушники Xiaomi Redmi Buds 4 White (BHR5846GL/BHR5844CN)
Stls.store (Київ)
1 070 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 4 White (BHR5846GL/BHR5844CN)
Tehnomart.com (Київ)
1 025 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Blue (BHR5847GL/BHR5845CN)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 470 грн.
← купити
Навушники Tws Xiaomi Redmi Buds 4 White (BHR5846GL/BHR5844CN) BHR5846GL
Openshop.ua (Київ)
1 569 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 White (BHR5846GL/BHR5844CN)
Saren.com.ua (Львів)
1 382 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Buds 4 Blue (BHR5847GL) BHR5847GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Blue (BHR5847GL/BHR5845CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 324 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Redmi Buds 4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Xiaomi Redmi Buds 4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Xiaomi Redmi Buds 4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія