шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C500 Pro за ціною від 2499 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Xiaomi Smart Camera C500 Pro

Роздільна здатність відео (пікс.): 2960x1666; Кількість мегапікселів: 5; Тип матриці: CMOS; Amazon Alexa; Додатково: Mi Home; Google Home; визначення людини; Хмарне сховище; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок; детекція звуку; датчик руху: датчик руху; датчик освітленості; налаштування області інтересів (ROI)
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна (настільна)
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 + 5 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
приватний режим
налаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
детекція звуку
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Хмарне сховище+
Інтелектуальні функціївизначення людини
визначення тварини
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Mi Home
Голосовий асистентAmazon Alexa
Матриця
Тип матриціCMOS
Кількість мегапікселів5 МП
Роздільна здатність відео2960x1666 пікс.
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Інше
Формат стиснення відеоH.265
Джерело живлення5 В
Робоча температура-10 °C ~ +45 °С
Підтримка NAS
Габарити78x78x124 мм
Вага301 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 499  до 3 691 грн.
Розумна камера Xiaomi C500
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 631 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C500 Pro (BHR8088GL, MJSXJ16CM)
Timesport.com.ua (Львів)
3 691 грн.
← купити
IP Камера відеоспостереження Mi Outdoor Camera C500 Pro BHR8088GL
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
IP-камера для видеонаблюдения Xiaomi Smart Camera 3 Pro PTZ Version MJSXJ16CM / BHR7491CN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-камера для відеоспостереження Xiaomi Smart Camera 3 Pro PTZ Version MJSXJ16CM/BHR7491CN
Rozetka.ua (Київ)
2 550 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Smart Camera C500 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C500 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C500 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія