шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K за ціною від 1391 грн.
Відео 6Фото 7

Характеристики та опис Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по горизонталі (°): 125;яче око»; «Риб' Частота кадрів (к/с): 20; Роздільна здатність відео (пікс.): 2304х1296; Кількість мегапікселів: 3; Тип матриці: CMOS; ІЧ підсвічування; датчик руху: датчик руху; датчик освітленості; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (2.4 ГГц); Тип корпуса: переносна з кріпленням
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна з кріпленням / з магнітним /
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостідатчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті32 ГБ
Матриця
Тип матриціCMOS
Кількість мегапікселів3 МП
Роздільна здатність відео2304х1296 пікс.
Частота кадрів20 к/с
Об'єктив
«Риб'яче око»
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань2.52 мм
Кут огляду по горизонталі125 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265
Джерело живлення5 В
Споживана потужність5 Вт
Робоча температура-20 °C ~ +50 °С
Рівень захистуIP65
Матеріал корпусапластик
Габарити60x48x67.5 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  2000 грн.

Мобильное приложение Mi Home для Android
Мобильное приложение Mi Home для iOS
від 1 391  до 3 030 грн.
Xiaomi Камера відеонагляду Xiaomi Mi Camera 2K White (Magnetic Mount) (MJSXJ03HL) китайська версія
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL; BHR5255GL)
Redprice.sale (Львів)
3 012 грн.
← купити
IP-камера Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL; BHR5255GL) Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL; BHR5255GL)
Denika.ua (Харків)
1 624 грн.
← купити
Камера відеонагляду Xiaomi Mi Camera 2K White Magnetic Mount (BHR5255GL)
Soho.com.ua (Київ)
1 479 грн.
← купити
IP камера Mi Camera 2K (Magnetic Mount)
Zhuk.ua (Київ)
1 391 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL; BHR5255GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 015 грн.
← купити
IP-камера XiaomiXiaomi Home Security Camera 2K Magnetic Mount BHR5255GL
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
Xiaomi Mi Home Security Camera 2K Magnetic Mount 1296P Global (MJSXJ03HL) (BHR5255GL) 36594
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL, BHR5255GL) NW23573
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 526 грн.
← купити
IP Камера Xiaomi Mijia Mi Camera 2K ( Magnetic Mount ) (MJSXJ03HL) (BHR5255GL) Global Version White
Rozetka.ua (Київ)
1 995 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera Standard Edition 2K у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія