шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити GPS-трекер XO LP01 за ціною від 300 грн.
Фото 4

Характеристики та опис XO LP01

Вага (г): 7; Габарити (мм): 39x39x7; Захист від пилу та води: IP67; Робота в режимі очікування (днів): 365; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Bluetooth Smart; Основне призначення: пошукова мітка
Основне призначення
пошукова мітка
Функції
Bluetooth Smart / v 4.2 /
Ємність акумулятора
240 мАгод
Робота в режимі очікування
365 днів
Захист від пилу та води
IP67
Габарити
39x39x7 мм
Вага
7 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 300  до 551 грн.
Розумний Брелок XO LP01 Bluetooth Anti-Lost Білий
Rozetka.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Розумний Брелок XO LP01 Bluetooth Anti-Lost Білий
Rozetka.ua (Київ)
367 грн.
← купити
Розумний брелок XO LP01 Bluetooth Anti-Lost Білий
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Розумний брелок XO LP01 Bluetooth Anti-Lost Білий
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Розумний брелок Bluetooth трекер XO LP01 анти-втрата пристрій для ключів сумок білий
Rozetka.ua (Київ)
551 грн.
← купити
Розумний Брелок для пошуку речей (ключів) ХО-LP01 Anti-Lost антивтрата Білий
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Розумний брелок XO LP01 AirTag для системних пристроїв Apple/Android white
Rozetka.ua (Київ)
406 грн.
← купити
Брелок-анти втрата XO LP01 Bluetooth anti loss locator bidirectional search Біла
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Розумний брелок XO LP01 Bluetooth Anti-Lost Білий
Rozetka.ua (Київ)
356 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO LP01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: gps-трекер XO LP01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на gps-трекер XO LP01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія