шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка XO WX043 за ціною від 389 грн.
Фото 7

Характеристики та опис XO WX043

Матеріал корпуса: пластик; Індикатор роботи; Допустима діагональ ("): 6.5; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: присоска; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Допустима діагональ
6.5 "
Індикатор роботи
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 389  до 847 грн.
XO WX043 15W Black
AKS.ua (Київ)
449 грн.
← купити
XO Тримач в авто XO WX-043 Wireless Charger 15W Black
MTA.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Автотримач для телефона з бездротовою зарядкою XO WX043 Wireless 15W Black (WX043.black)
Rozetka.ua (Київ)
847 грн.
← купити
XO Тримач в авто XO WX043 15W Wireless Charger Suction Cup Model Black
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Автотримач XO WX043 Wireless з бездротовою зарядкою 15W на панель (присоска) затискач Чорний
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Автотримач XO WX043 15W Wireless Charger Suction Cup Model Чорний
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Автотримач для телефона XO WX043 15W Wireless Charger Suction Cup Model Чорний
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Автотримач з бездротовою зарядкою XO WX043, 15W, присоска, телескопічне кріплення, поворот 360°, для смартфонів, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний тримач із бездротовою зарядкою XO WX043 Wireless Charger Suction Cup Model 15W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO WX043, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка XO WX043. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка XO WX043 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія