шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники XO X33 за ціною від 279 грн.
Фото 9

Характеристики та опис XO X33

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 4; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: вкладиші
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї кейса250 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)4 год
Час роботи (розмова)3 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  450 грн.

від 279  до 645 грн.
XO Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Black
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS White
Soho.com.ua (Київ)
359 грн.
← купити
XO X33 TWS Black
Titan.ua (Львів)
635 грн.
← купити
Навушники XO X33 TWS Black (6920680856732)
Zhuk.ua (Київ)
380 грн.
← купити
Навушники XO Х33 Black (X33.black) X33.black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники XO X33 Black
MAUDAU (Київ)
499 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура XO-X33 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
301 грн.
← купити
XO Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS White
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
XO Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Beige
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
XO Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Blue
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити
XO Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Beige
Soho.com.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Blue
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Green
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники XO X33 Yu Jing TWS Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
XO X33 TWS White
Titan.ua (Львів)
← купити
Навушники XO X33 TWS White (6920680856763)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники XO X33 White
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS bluetooth Headset бежеві
MAUDAU (Київ)
487 грн.
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS bluetooth Headset чорні
MAUDAU (Київ)
520 грн.
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS bluetooth Headset блакитні
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS bluetooth Headset зелені
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS bluetooth Headset білі
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротова Стерео XO-X33 Гарнітура Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth XO X33 з мікрофоном Green
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth XO X33 з мікрофоном Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth XO X33 з мікрофоном Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth XO X33 з мікрофоном White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth XO X33 з мікрофоном Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура XO-X33 з мікрофоном та кейсом біла
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура XO-X33 з мікрофоном та кейсом чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Навушники XO X33 White
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Навушники TWS XO X33 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура XO X33 White (41090)
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура XO X33 Black (41089)
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Бездротові блютуз навушники XO X33 Yu Jing Bluetooth V5.3 TWS вкладиші для Android Iphone Зелений
Rozetka.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Бездротові блютуз навушники XO X33 Yu Jing Bluetooth V5.3 TWS вкладиші для Android Iphone Білий
Rozetka.ua (Київ)
303 грн.
← купити
Бездротові блютуз навушники XO X33 Yu Jing Bluetooth V5.3 TWS вкладиші для Android Iphone Чорний
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Бездротові навушники XO-X33 TWS з мікрофоном у кейсі Bluetooth V5.3/250mAh сенсорне керування для прийому та завершення дзві
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура TWS XO-X33 30mAh 250 mAh чорний ABS пластик сенсорне управління
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура TWS XO-X33 30 mAh 250 mAh білий для розмов і прослуховування музики
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth XO X33 green
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Навушники Bluetooth XO X33 beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth XO X33 blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура XO-X33 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура XO-X33 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура XO-X33 Білий
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура XO-X33 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники XO X33 Yu Jing |TWS навушники, Bluetooth 5.3, 30/250mAh, до 4 годин роботи, вбудований мікроф
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Навушники бездротові TWS XO X33 Bluetooth 5.3 Зелені
Rozetka.ua (Київ)
434 грн.
← купити
Навушники бездротові TWS XO X33 Yu Jing Блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS XO X33 Yu Jing Bluetooth 53 Бежеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS XO X33 Bluetooth 5.3 Чорні
Rozetka.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS Bluetooth Headset
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS Bluetooth Headset Зелені
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові XO X33 Yu Jing TWS Bluetooth Headset Бежеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники XO X33 Mini Jade Crystals TWS Bluetooth 5.3, бездротові, зарядний кейс, мікрофон, сенсорне керування, бежеві
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Навушники XO X33 Mini Jade Crystals TWS Bluetooth 5.3, бездротові, зарядний кейс, мікрофон, сенсорне керування, блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники XO X33 Mini Jade Crystals TWS Bluetooth 5.3, бездротові, зарядний кейс, мікрофон, сенсорне керування, зелені
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники XO TWS X33 Yu Jing чорні
Rozetka.ua (Київ)
514 грн.
← купити
Бездротові навушники XO TWS X33 Yu Jing білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO X33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники XO X33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники XO X33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія