шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити чековий принтер Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet за ціною від 2549 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet

LAN; USB; Ширина друку: 48; Швидкість друку (мм/с): 120; Символів у ряду: 32; Макс. роздільна здатність друку (dpi): 230; чеки; Тип: настільний (від мережі)
Типнастільний (від мережі)
Друкчеки
Характеристики друку
Макс. роздільна здатність друку230 dpi
Кількість символів у рядку32 / 42 /
Швидкість друку120 мм/с
Ширина друку48 мм
Ширина паперу58 мм
Макс. діаметр рулону60 мм
Підключення
USB
LAN
Загальні характеристики
Габарити170x120x120 мм
Вага0.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 549  до 3 973 грн.
Принтер чеков X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)
A-techno.com.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
X-PRINTER XP-Q90EC
Mallprix.com (Київ)
3 291 грн.
← купити
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)
Brain.com.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Принтер чеків Xprinter XP-Q90EC (0515) 0515
Torgsoft-online-market.com (Харків)
2 600 грн.
← купити
Принтер чеків Xprinter XP-Q90EC (USB+Ethernet)
TTC.kiev.ua (Київ)
3 272 грн.
← купити
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC
Q-techno.com.ua (Київ)
3 402 грн.
← купити
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)
icom.net.ua (Київ)
3 255 грн.
← купити
Принтер чеків X-PRINTER XP-Q90EC USB, Ethernet (XP-Q90EC)
MAUDAU (Київ)
3 973 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: чековий принтер Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на чековий принтер Xprinter XP-Q90EC USB, Ethernet у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія