шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити гітара Yamaha LS16 ARE за ціною від 54507 грн.
Відео 14

Характеристики та опис Yamaha LS16 ARE

Мензура ("): 25.6; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 21; Нижня дека: палісандр; Верхня дека: ялина; Корпус: повністю цілісна; Форма (вид): гранд аудиторіум; Розмір: 4/4
Типакустична
Кількість струн6
Корпус
Розмір4/4
Форма (вид)гранд аудиторіум
Пікгард
Корпусповністю цілісна
Верхня декаялина
Нижня декапалісандр
Обичайкапалісандр
Бриджчорне дерево
Гриф
Кількість ладів21
Анкеродинарний
Мензура25.6 "
Матеріал грифачервоне дерево
Накладка грифачорне дерево
Комплектація
Кейс/чохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 54 507  до 54 510 грн.
Yamaha LS16 ARE Natural
Evomusic.com.ua (Київ)
54 507 грн.
← купити
Електроакустична гітара Yamaha LS16 Are
Stls.store (Київ)
← купити
Электроакустическая гитара YAMAHA LS16 ARE
Secunda.com.ua (Київ)
54 510 грн.
← купити
Електроакустична гітара YAMAHA LS16 ARE (Natural)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yamaha LS16 ARE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гітара Yamaha LS16 ARE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гітара Yamaha LS16 ARE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія