шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Yamaha NS-P41

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити акустична система Yamaha NS-P41 за ціною від 17161 грн.
Відео 6Фото 6

Характеристики та опис Yamaha NS-P41

Загальний частотний діапазон (Гц): 28 – 25000; Сумарна потужність (Вт): 140; Максимальна потужність підсилювача: 100; Імпеданс (Ом): 6; Кількість смуг: 1; Кількість динаміків: 1; Кількість каналів: комплект 5.1; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова/полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова/полична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 5.1
Кількість динаміків1
Кількість смуг1
Імпеданс6 Ом
Потужність / частота
Фронт30 Вт/канал
Тил30 Вт/канал
Центр30 Вт/канал
Максимальна потужність підсилювача100 Вт / на канал /
Сумарна номінальна потужність140 Вт
Загальний частотний діапазон28 – 25000 Гц
Сабвуфер
Типфазоінверторний
Потужність50 Вт / пікова — 100 Вт /
Частотний діапазон28 – 200 Гц
Імпеданс5 Ом
Інше
Діаметр динаміка сабвуфера200 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)17.6x11.2x11.6 см
Габарити тилових колонок (ВхШхГ)17.6x11.2x11.6 см
Габарити центрального каналу (ВхШхГ)11.1x27.6x11.8 см
Габарити сабвуфера (ВхШхГ)29.2x29.1x34.1 см
Вага10.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 161  до 22 714 грн.
Акустика Yamaha NS-P41 Black
Portativ.ua (Київ)
21 632 грн.
← купити
Yamaha NS-P41 Black
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Комплект акустики + сабвуфер Yamaha NS-P41 Black
Saren.com.ua (Львів)
17 171 грн.
← купити
Yamaha NS-P41 Black
Lanota.com.ua (Львів)
19 999 грн.
← купити
Yamaha NS-P41 Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
20 550 грн.
← купити
Комплект акустики + сабвуфер Yamaha NS-P41 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 167 грн.
← купити
Пасивний комплект акустики для домашнього кінотеатру Yamaha NS-P41 5.1
MAUDAU (Київ)
← купити
Yamaha NS-P41 Black (VAS0420)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект акустики + сабвуфер Yamaha NS-P41 Black
Timesport.com.ua (Львів)
17 161 грн.
← купити
Комплект акустики + сабвуфер Yamaha NS-P41 Black
Redprice.sale (Львів)
17 164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yamaha NS-P41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Yamaha NS-P41. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Yamaha NS-P41 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія