шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пила Yato YT-82181 за ціною від 7499 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Yato YT-82181

Плавний пуск; Діаметр посадочного отвору (мм): 25; Розмір шини / диску (мм): 355; Макс. оберти диска (об/хв): 4000; Потужність (Вт): 2450; Джерело живлення: електромережа (230 В); Тип: стаціонарна; Тип пристрою: відрізна
Тип пристроювідрізна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність2450 Вт
Макс. оберти диска4000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску355 мм
Діаметр посадкового отвору25 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8750 грн.

від 7 499  до 7 938 грн.
Пила торцювальна по металу Yato YT-82181
Instrumentarium.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Пила монтажна відрізна по металу, 2450 Вт 355 мм з функцією м'якого запуску Yato YT-82181
Tehnoshok.com.ua (Київ)
7 749 грн.
← купити
Торцьовальний відрізний верстат по металу елек.мереж- 230 В YATO, P= 2450Вт. диск Ø= 355 мм/25.4 [1] YT-82181
Sertan.com.ua (Київ)
7 560 грн.
← купити
Пила монтажна Yato YT-82181
Motoblok.biz (Київ)
7 938 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yato YT-82181, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пила Yato YT-82181. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пила Yato YT-82181 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія