шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мотоблок / культиватор Yato YT-84860 за ціною від 15120 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Yato YT-84860

Вага (кг): 36; Тип запуску: ручний; Потужність двигуна (Вт): 3600; Потужність двигуна (к.с.): 4.9;єм двигуна (см³): 173; Об' Передачі: 1 вперед;ячний; Редуктор: черв' огородження для рослин; транспортувальні колеса; Кількість фрез (шт.): 6; Глибина обробки (см): 17; Ширина обробки (см): 60; Тип двигуна: бензиновий
Тип двигуна
бензиновий
Ширина обробки
60 см
Глибина обробки
17 см
Кількість фрез
6 шт.
Конструкція
транспортувальні колеса
огородження для рослин
Потужність двигуна
4.9 к.с.
Потужність двигуна
3600 Вт
Вага
36 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  18500 грн.

від 15 120  до 18 711 грн.
Культиватор бензиновий з приводом YATO : 3.6 кВт, зона оброб.- 600х 260 мм [1] YT-84860
Sertan.com.ua (Київ)
15 120 грн.
← купити
Мотокультиватор YATO YT-84860
Motoblok.biz (Київ)
15 876 грн.
← купити
Культиватор YATO 3.6 кВт 260 мм (YT-84860)
Rozetka.ua (Київ)
18 014 грн.
← купити
Культиватор бензиновий Yato з приводом 3.6 кВт (YT-84860)
Rozetka.ua (Київ)
18 711 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yato YT-84860, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мотоблок / культиватор Yato YT-84860. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мотоблок / культиватор Yato YT-84860 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія