шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити газонокосарка Yato YT-85003 за ціною від 7200 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Yato YT-85003

Вага (кг): 7; Рівень шуму (дБ): 110; Потужність двигуна (Вт): 1250; Потужність двигуна (к.с.): 1.7; Ремінь: плечовий ремінь; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина ножа тримера (см): 25.5; Ширина захвату (см): 43; Тип двигуна: бензиновий; Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
бензиновий
Ширина захоплення
43 см
Тип штанги
пряма
Потужність двигуна
1.7 к.с.
Потужність двигуна
1250 Вт
Матеріал деки
пластик
Вага
7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 200  до 8 910 грн.
Бензокоса YATO: 42,7 см³, 1,25кВт, обрізна зона: жилкою Ø= 430мм, диском Ø= 255мм, 0,85л [1] YT-85003
Sertan.com.ua (Київ)
7 200 грн.
← купити
Мотокоса YATO YT-85003
Motoblok.biz (Київ)
7 560 грн.
← купити
Триммер бензиновый YATO YT-85003
Rozetka.ua (Київ)
8 910 грн.
← купити
Мотокоса Yato YT-85003 (YT-85003)
Rozetka.ua (Київ)
8 149 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yato YT-85003, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Yato YT-85003. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Yato YT-85003 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія