шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Yoki (тип)
мережевий ЗП
мережевий ЗП GaN
автомобільний ЗП
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Yoki YK-65 за ціною від 1299 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Yoki YK-65

індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1700 грн.

від 1 299  до 1 959 грн.
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W (Бiлий)
Кібернетики (Київ)
1 299 грн.
← купити
Зарядний комплект Yoki YK-65GanUltra (65W GaN 2USB-C + USB-A) + кабель Yoki LE17 60W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W (Чорний)
Кібернетики (Київ)
← купити
Зарядний комплект Yoki YK-65GanUltra + кабель Yoki SI50 60W Type-C чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний адаптер Yoki YK-65GanUltra (65W GaN 2USB-C + USB-A) білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W White
Rozetka.ua (Київ)
1 636 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W White
Rozetka.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Yoki YK-65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Yoki YK-65. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Yoki YK-65 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія