шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити кухонний комбайн Zelmer ZKR 1355 за ціною від 8039 грн.
Відео 1Фото 15

Характеристики та опис Zelmer ZKR 1355

Вага (кг): 4.18; Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Імпульсний режим; Кількість швидкостей: 6; Потужність (Вт): 1200; Ємність чаші (л): 5; основна чаша: основна чаша 2 шт.; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша 2 шт.
Аксесуаривіничок для збивання
бітер для перемішування
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші5 л / друга чаша 4.5 л /
Потужність1200 Вт
Кількість швидкостей6
Імпульсний режим
Інше
Основний матеріал чашіметал / пластик для другої чаші /
Матеріал корпусапластик
Вага4.18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Як розібрати чи сняти верхню частину міксера. Внутрі випав штівчик треба на місце Читать...
Руководство пользователя Zelmer ZKR 1355
Инструкция по технике безопасности Zelmer ZKR 1355
від 8 039  до 8 168 грн.
Зелмер ZKR1355
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Міксер планетарний Zelmer ZKR 1355
Timesport.com.ua (Львів)
8 162 грн.
← купити
Міксер планетарний Zelmer ZKR 1355
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 168 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zelmer ZKR 1355, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн Zelmer ZKR 1355. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн Zelmer ZKR 1355 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія