шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 21Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Zerix Z ELW41-EF (ELW41-EF) за ціною від 1010 грн.

Серия Zerix Z ELW41-EF

Модифікації Zerix Z ELW41-EF 1
Где купить? [ELW41-EF]
Характеристики [ELW41-EF]
Типпроточний на кран
Джерело енергіїелектромережа
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність3300 Вт
Подача водибез напору
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементуспіраль
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  1500 грн.
Zerix Z ELW41-E
ELW41-E
від 940 грн.
WEZER WZ SDR-C06
SDR-C06
від 979 грн.
Zerix Z ELW41-F
ELW41-F
від 980 грн.
WEZER WZ SDR-D05
SDR-D05
від 819 грн.
Zerix Z ELW41
ELW41
від 900 грн.
Delimano D RX-002 kran
RX-002 kran
від 775 грн.
Delimano D RX-002 dush
RX-002 dush
від 649 грн.

від 1 010  до 2 413 грн.
Водонагрівач електричний проточний ZERIX ELW41-EF 3.3кВт ZX4699
Drop.ua (Київ)
1 010 грн.
← купити
Проточный водонагреватель Zerix ELW41-EF ZX4699
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 025 грн.
← купити
Проточний водонагрівач Zerix ELW41-EF ZX4699
MAUDAU (Київ)
1 139 грн.
← купити
Проточний водонагрівач Zerix ELW41-EF (ZX4699)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Проточний водонагрівач ZERIX ELW41-EF (ZX4699) ( 18228 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кран електричний водонагрівач Zerix ELW41-EF білий з рефлекторним гнучким виливом (ZX4699)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Проточний водонагрівач ZERIX ELW41-EF (ZX4699)
Rozetka.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Водонагрівач 3,3 kW проточний, з індикатором температури, рефлекторний вилив, RESET на мийку ZERIX ELW41-EF (ZX4699)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Проточний водонагрівач ZERIX ELW41-EF (ZX4699)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач електричний проточний ZERIX ELW41-EF 3.3кВт ZX4699
Rozetka.ua (Київ)
2 413 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zerix ELW41-EF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Zerix Z ELW41-EF (ELW41-EF). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Zerix Z ELW41-EF (ELW41-EF) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія