шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4754 грн.

Серия ZF TL0028

Модифікації ZF TL0028 1
Где купить? [TL0028 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1]
Характеристики [TL0028 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
46 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  6500 грн.
Zorat BK713
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 5 037 грн.
DISLA 625
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 5 005 грн.
Zorat BK5290
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 4 754 грн.
Replica BK713
7x16/5x112 ET45 DIA57
JH H508
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 5 010 грн.
Zorat 2788
7x16/5x112 ET42 DIA66
від 4 503 грн.
Allante 5037
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 4 771 грн.
Replica BK5290
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 4 868 грн.
ZF FR778
6,5x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 589 грн.
Zorat BK5182
7x16/5x112 ET45 DIA57
WSP Italy W460
6,5x16/5x112 ET42 DIA57
від 4 680 грн.
Zorat BK5293
7x16/5x112 ET41 DIA57
від 5 290 грн.
Zorat BK438
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 660 грн.
GMP Italia Easy-R
7x16/5x112 ET42 DIA73
від 4 699 грн.
Replica 5037
7x16/5x112 ET45 DIA57
AUTEC Nordic
7x16/5x112 ET48 DIA70
від 5 100 грн.
Replica FR778
6,5x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 392 грн.
Replica BK5182
7x16/5x112 ET45 DIA57
від 4 665 грн.
DISLA 827
7x16/5x112 ET45 DIA66
від 4 414 грн.
DISLA 603
7x16/5x112 ET45 DIA66
WSP Italy W442
7x16/5x112 ET42 DIA57
від 4 390 грн.
WSP Italy W461
6,5x16/5x112 ET42 DIA57
від 5 630 грн.
Replica TL0030
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 4 656 грн.
ZF TL0030
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
WSP Italy W456
7x16/5x112 ET42 DIA57
від 4 600 грн.
ATS Twister
6,5x16/5x112 ET42 DIA70
від 5 924 грн.
Platin P 115
6x16/5x112 ET48 DIA57
від 5 996 грн.
CMS C22
6,5x16/5x112 ET45 DIA57
від 4 300 грн.
Platin P 115
6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 6 036 грн.
Platin P 69
7x16/5x112 ET47 DIA66
від 6 059 грн.

від 4 754  до 5 770 грн.
ZF TL0028 (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) BMF
Avtopik.ua (Одеса)
5 350 грн.
← купити
Литые диски ZF TL0028 6,5x16 PCD5x112 ET46 D57,1 BMF
ShinaDiski.com.ua (Київ)
5 068 грн.
← купити
ZF TL0028 (R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1) BMF
Autoshini.ua (Київ)
5 073 грн.
← купити
Диски ZF TL0028 6,5x16 5x112 ET46 DIA57,1 (BMF)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 754 грн.
← купити
ZF TL0028 BMF R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 770 грн.
← купити
Диски ZF TL0028 6,5x16 5x112 ET46 DIA57,1 (BMF)
Tiresclub.com.ua (Запоріжжя)
5 045 грн.
← купити
ZF TL0028 6.5x16 5x112 ET46 DIA57.1 BMF
Tireshop.ua (Київ)
5 553 грн.
← купити
Диск ZF TL0028 BMF R16 W6,5 PCD5x112 ET46 DIA57,1
Garazh.ua (Київ)
5 037 грн.
← купити
Литі диски ZF TL0028 R16 W6.5 PCD5x112 ET46 DIA57.1 (BMF)
Rozetka.ua (Київ)
5 570 грн.
← купити
ZF TL0028 6.5x16 5x112 ET46 DIA57.1 BMF
Rozetka.ua (Київ)
5 420 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF TL0028 6,5x16/5x112 ET46 DIA57,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія