шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 32Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5481 грн.

Серия ZF TL0512

Модифікації ZF TL0512 1
Где купить? [TL0512 7x17/5x114,3 ET39 DIA60,1]
Характеристики [TL0512 7x17/5x114,3 ET39 DIA60,1]
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
39 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.
ZF QC5190
7,5x17/5x114 ,3 ET35 DIA60
від 5 330 грн.
Zorat 5372
7x17/5x114,3 ET40 DIA60
від 5 672 грн.
Zorat BKY0112
7x17/5x114,3 ET35 DIA60
від 5 693 грн.
Replica BK5221
7,5x17/5x114 ,3 ET35 DIA60
від 5 696 грн.
Zorat 5320
7,5x17/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 5 481 грн.
Zorat 6360
7x17/5x114,3 ET40 DIA66
Zorat BK5221
7,5x17/5x114 ,3 ET35 DIA60
Zorat 5372
7x17/5x114,3 ET35 DIA67
від 5 871 грн.
Replica RB24
7x17/5x114,3 ET40 DIA67
від 5 853 грн.
VLF VLF06
7,5x17/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 5 802 грн.
Zorat BK5168
7x17/5x114,3 ET40 DIA66
від 5 610 грн.
Zorat 2747
7x17/5x114,3 ET42 DIA67
від 6 024 грн.
VLF ULF13
7,5x17/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 5 975 грн.
Replica RB383
7x17/5x114,3 ET42 DIA60
Replica KW117
7x17/5x114,3 ET39 DIA60
Replica FF-511
7,5x17/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 5 875 грн.
Zorat BK5343
7x17/5x114,3 ET40 DIA60
від 6 340 грн.
Allante 184
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
ZF FE193
7x17/5x114,3 ET35 DIA67
ZF 7812
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
ENZO B
7x17/5x114,3 ET40 DIA71
від 5 907 грн.
Replica FF-05
7,5x17/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 6 168 грн.
MKW AVENUE-535
7x17/5x114,3 ET42 DIA73
від 5 723 грн.
ZF FE190
FE190 7x17/5x114.3 ET40 D...
ZF FE189
7x17/5x114,3 ET40 DIA67
від 5 434 грн.
JH H529
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA60
Zorat BK5809
7x17/5x114,3 ET40 DIA60
Replica 5372
7x17/5x114,3 ET35 DIA67
JH HP861D
7,5x17/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 5 400 грн.
Zorat 7349
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 5 171 грн.

від 5 481  до 7 039 грн.
ZF TL0512 (R17 W7 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1) BMF
Avtopik.ua (Одеса)
5 552 грн.
← купити
ZF TL0512 R17 W7 PCD5x114,3 ET39 DIA60.1 BMF
Avtodiski.net.ua (Харків)
5 748 грн.
← купити
ZF ZF TL0512 BMF R17 W7 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1
Rezina.cc (Київ)
6 373 грн.
← купити
Литые диски ZF TL0512 7,0x17 PCD5x114,3 ET39 D60,1 BLACK
ShinaDiski.com.ua (Київ)
6 111 грн.
← купити
ZF TL0512 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1) BMF
Autoshini.ua (Київ)
5 849 грн.
← купити
Диски ZF TL0512 7x17 5x114,3 ET39 DIA60,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 906 грн.
← купити
ZF TL0512 7x17 5x114.3 ET39 DIA60.1 Black
Autokush.com.ua (Львів)
6 430 грн.
← купити
ZF TL0512 BMF R17 W7 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1
Guma.com.ua (Мукачево)
6 558 грн.
← купити
ZF ZF TL0512 BMF R17 W7 PCD5x114.3 ET39 DIA60.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
6 003 грн.
← купити
Диск ZF TL0512 Black R17 W7,0 PCD5x114,3 ET39 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
5 716 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF TL0512 7x17/5x114,3 ET39 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія