шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 24Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 6890 грн.

Серия ZF TL1515

Модифікації ZF TL1515 1
Где купить? [TL1515 8x18/5x114,3 ET50 DIA60,1]
Характеристики [TL1515 8x18/5x114,3 ET50 DIA60,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний, чорний зі сріблястим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  9750 грн.
Dezent K
7,5x18/5x114 ,3 ET51 DIA67
від 7 708 грн.
ZF TL6001
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 7 528 грн.
Platin P 70
7,5x18/5x114 ,3 ET49,5 D67
від 7 650 грн.
JH H952
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 6 860 грн.
MKW AVENUE-535
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA73
від 7 270 грн.
Platin P 115
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA66
від 6 883 грн.
Platin P 70
8x18/5x114,3 ET45 DIA72
від 7 545 грн.
JH H741F
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 7 486 грн.
Zorat BK5487
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 6 853 грн.
JH AO5021
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 7 390 грн.
Replica ZY802
7,5x18/5x114 ,3 ET48 DIA67
від 6 843 грн.
Replica HND1279
7,5x18/5x114 ,3 ET52,5 D67
від 7 015 грн.
Replica TL1515
8x18/5x114,3 ET50 DIA60
від 6 912 грн.
MAM W4
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA72
від 7 965 грн.
Replica R374
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 6 754 грн.
AUTEC Skandic
7,5x18/5x114 ,3 ET48 DIA70
від 7 200 грн.
MKW D-27
8x18/5x114,3 ET45 DIA73
від 6 820 грн.
Replica RX572
8x18/5x114,3 ET55 DIA64
Zorat BK3S1072
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 6 506 грн.
Zorat BK5518
7,5x18/5x114 ,3 ET51 DIA67
Replica BK5518
7,5x18/5x114 ,3 ET51 DIA67
Replica BK5487
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
Platin P 122
8x18/5x114,3 ET45 DIA72
від 7 043 грн.
Ronal R70 Blue
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA82
від 7 394 грн.
Dotz Tanaka
8x18/5x114,3 ET48 DIA71
від 8 380 грн.
MKW D-27
8x18/5x114,3 ET45 DIA74
від 6 491 грн.
Replica LX952
8x18/5x114,3 ET45 DIA60
від 6 953 грн.
Borbet F2
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 7 250 грн.
Dezent TZ
7,5x18/5x114 ,3 ET50 DIA71
від 7 903 грн.
JH AO8058
7,5x18/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 6 381 грн.

від 6 890  до 8 719 грн.
ZF TL1515 (R18 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) BMF
Avtopik.ua (Одеса)
6 912 грн.
← купити
ZF TL1515 R18 W8 PCD5x114,3 ET50 DIA60.1 Black
Avtodiski.net.ua (Харків)
7 648 грн.
← купити
ZF Легковой диск ZF TL1515 BLACK R18 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1
Rezina.cc (Київ)
8 477 грн.
← купити
Литые диски ZF TL1515 8,0x18 PCD5x114,3 ET50 D60,1 BLACK
ShinaDiski.com.ua (Київ)
7 519 грн.
← купити
ZF TL1515 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) BMF
Autoshini.ua (Київ)
7 540 грн.
← купити
Диски ZF TL1515 8x18 5x114,3 ET50 DIA60,1 (BMF)
Shinportal.com (Запоріжжя)
6 890 грн.
← купити
ZF Легковой диск ZF TL1515 BLACK R18 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
7 985 грн.
← купити
Диск ZF TL1515 BMF R18 W8,0 PCD5x114,3 ET50 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
7 065 грн.
← купити
Легковой диск ZF TL1515 BLACK R18 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1
Tyresale.com.ua (Київ)
8 288 грн.
← купити
ZF TL1515 8x18 5x114.3 ET50 DIA60.1 Black
Tireshop.ua (Київ)
8 520 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZF TL1515 8x18/5x114,3 ET50 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія