шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
ZIPRO (максимальна вага людини)
121 – 140 кг
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити орбітрек ZIPRO Neon за ціною від 7391 грн.

Характеристики та опис ZIPRO Neon

Вага (кг): 29; Габарити (см): 152x107x66; Країна походження бренду: Польща; Додатково: Джерело живлення: акумулятор; витрата калорій; вимірювання пульсу; швидкість; дистанція; Інформування: час тренування; Транспортувальні ролики; Довжина кроку (мм): 330; Рівнів навантаження (шт.): 8; Система навантаження: магнітна
Макс. вага користувача
120 кг
Система навантаження
магнітна
Транспортувальні ролики
Інформування
час тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Країна походження бренду
Польща
Габарити
152x107x66 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9250 грн.

від 7 391  до 11 991 грн.
Орбітрек магнітний Zipro Neon Black
Zaua.store (Львів)
7 394 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon (5905669153089) 5905669153089
Sota.store (Київ)
8 186 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon чорно-зелений
Dinastiya.com.ua (Київ)
8 770 грн.
← купити
Орбітрек Zipro Neon 1592673
Batutprom.com.ua (Луцьк)
8 606 грн.
← купити
Орбітрек Zipro Neon магнітний 5905669153089
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 911 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon Black
Rozetka.ua (Київ)
8 736 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon Black
Tomdom.in.ua (Львів)
7 400 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon Black
Saren.com.ua (Львів)
7 401 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 391 грн.
← купити
Орбітрек магнітний Zipro Neon чорно-зелений 5905669153089
Batutprom.com.ua (Луцьк)
11 991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZIPRO Neon, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: орбітрек ZIPRO Neon. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на орбітрек ZIPRO Neon у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія