шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
ZOTAC (модель gpu)
GeForce GTX 1070 Ti
GeForce GTX 1080 Ti
GeForce GTX 1660 SUPER
GeForce GTX 1660 Ti
GeForce RTX 2060
GeForce RTX 3070 Ti
GeForce RTX 3080 Ti
GeForce RTX 3090 Ti
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF

Ціни Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF за ціною від 61427 грн.
Фото 8

Характеристики та опис ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF

Займає слотів: 2; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 750; Додаткове живлення: 16 pin; Споживана потужність (Вт): 300; Підсвічування; Кількість вентиляторів: 3 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 1;яті (Мбіт/с): 28000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2452
ПідключенняPCIe v5.0 16x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5070 Ti
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті16 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини256 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2452 МГц
Швидкість пам'яті28000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI1 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів8960
Тензорних ядер280
RT ядер70
Текстурних блоків280
Тест Passmark G3D Mark31326 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів3 шт.
Підсвічування+ / White LED Lighting /
Споживана потужність300 Вт
Додаткове живлення16 pin
Рекомендована потужність БЖ від750 Вт
Довжина304 мм
Висота116 мм
Займає слотів2 / 42мм /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  70000 грн.

Останній раз товар продавався за:
61 427 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія