шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
ZOTAC (модель gpu)
GeForce GTX 1070 Ti
GeForce GTX 1080 Ti
GeForce GTX 1660 SUPER
GeForce GTX 1660 Ti
GeForce RTX 2060
GeForce RTX 3070 Ti
GeForce RTX 3080 Ti
GeForce RTX 3090 Ti
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC за ціною від 67639 грн.
Фото 8

Характеристики та опис ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC

Займає слотів: 3; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 850; Додаткове живлення: 16 pin; Споживана потужність (Вт): 360; Підсвічування: RGB; Кількість вентиляторів: 3 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 1;яті (Мбіт/с): 30000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2640
ПідключенняPCIe v5.0 16x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5080
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті16 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини256 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2640 МГц
Швидкість пам'яті30000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI1 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів10752
Тензорних ядер336
RT ядер84
Текстурних блоків336
Тест Passmark G3D Mark36247 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів3 шт.
ПідсвічуванняRGB
Споживана потужність360 Вт
Додаткове живлення16 pin
Рекомендована потужність БЖ від850 Вт
Довжина304 мм / 304x116x56 /
Висота116 мм
Займає слотів3
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  80000 грн.
MSI GeForce RTX 5080 16G ...
від 63 699 грн.
Palit GeForce RTX 5080 Ga...
від 62 585 грн.
від 66 499 грн.
Gigabyte GeForce RTX 5080...
від 60 195 грн.
PNY GeForce RTX 5080 OC T...
від 64 800 грн.
від 64 352 грн.
від 59 999 грн.
від 66 678 грн.
PNY GeForce RTX 5080 ARGB...
від 65 250 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5080 SO...
від 67 903 грн.
INNO3D GeForce RTX 5080 X3
від 65 649 грн.
від 68 213 грн.
від 65 750 грн.
Asus GeForce RTX 5080 Pri...
від 62 999 грн.
INNO3D GeForce RTX 5080 X...
від 63 426 грн.
від 68 924 грн.
від 61 996 грн.
Gainward GeForce RTX 5080...
від 61 319 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5080 AM...
від 65 800 грн.
від 69 040 грн.
від 66 799 грн.
від 68 277 грн.
INNO3D GeForce RTX 5080 i...
від 69 999 грн.
Asus GeForce RTX 5080 Prime
від 67 404 грн.
від 68 501 грн.
від 69 665 грн.
від 71 972 грн.
PNY GeForce RTX 5080 Trip...
від 75 209 грн.

від 67 639  до 76 879 грн.
Zotac Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC (ZT-B50800J2-10P)
MTA.ua (Київ)
69 299 грн.
← купити
Відеокарта Zotac Gaming GeForce Rtx 5080 Solid Core Oc (ZT-B50800J2-10P)
Цифра (Київ)
67 752 грн.
← купити
Відеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC (ZT-B50800J2-10P)
Smartmag.biz.ua (Львів)
67 639 грн.
← купити
Відеокарта ZOTAC GAMING GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC (ZT-B50800J2-10P)
Rozetka.ua (Київ)
76 879 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта ZOTAC GeForce RTX 5080 SOLID CORE OC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія