искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Каталог товаров

Выводить
Размер картинок
Выбрано 6 моделей:
| Tespro Сбросить все
Нагнітач без клапана до напівавтоматичного тонометра грушоподібний Tespro
Нагнітач Tespro 305 321 – комплектуючий елемент для напівавтоматичних тонометрів, за допомогою яких визначається рівень артеріального тиску людини. З його використанням користувач може самостійно визначити необхідний ступінь нагнітання повітря у манжеті.
Манжета для механічного тонометра дитяча Tespro 20-29см (305 318) без кіль
Нагнітач з клапаном до механічного тонометра грушоподібний Tespro (305 322
Нагнітач Tespro 305 322 – комплектуючий елемент для механічних тонометрів, за допомогою яких визначається рівень артеріального тиску людини. З його використанням користувач може самостійно визначити необхідний ступінь нагнітання повітря у манжеті. Виріб доповнений металевим клапаном, завдяки наявності якого здійснюється плавний спуск повітря.
Манжета для механічного тонометра стандартна Tespro 24-38см (305 319) з кі
Манжета TESPRO 305 319 призначена для використання разом із механічними тонометрами.Виріб виготовлений із міцного та зносостійкого нейлону, що легко піддається очистці. При вимірюванні артеріального тиску, манжета накладається на плече із окружністю від 24 до 38 см. Вона оснащена гумовою камерою із двома трубками та металевим кільцем для більш надійної фіксації манжети на руці користувача.Не рекомендується прати манжету, оскільки у такому випадку вона може втратити свої функціональні властивості.
Манжета для механічного тонометра настегенна Tespro 40-66 см без кільця
Манжета розміром у 40-66 см являється новинкою у лінійці відомого дистриб`ютора виробів медичного призначення – Tespro. Як зазначається у назві виробу, зоною застосування даного пристосування є стегно. Проте люди із значним надлишком ваги часто фіксують її на передпліччі.Манжета доповнена двома трубками, що свідчить про її сумісність виключно з механічним видом тискоміра. Також у неї вшите металеве кільце, що допоможе легко одіти та зафіксувати виріб без будь-якої сторонньої допомоги. Для того аби манжета прослужила якомога більше варто дотримуватись правил використання та зберігання даного виробу:• Не варто одягати манжету поверх надто щільної та товстої одежі – светра чи гольфа. Найкраще ц
Манжета для автоматичного тонометра стандартна Tespro 22-32 см (305 313) з
Для контролю стану артеріального тиску та пульсу використовують спеціальні пристосування – тонометри. У їх стандартну комплектацію входить такий елемент як манжета, за допомогою якої безпосередньо і відбувається процедура вимірювання.Однією із моделей даного ряду виробів є манжета Tespro 305 313. Вона використовується разом із автоматичними тонометрами. Пристосування виготовлене із міцного нейлону та оснащене металевим кільцем з метою надійної його фіксації на плечі користувача. Варто зазначити, що діаметр обхвату манжети можна відрегулювати від 22 см до 32 см, відповідно до індивідуальних особливостей будови тіла людини. Виріб має також одну трубку, по якій до нього надходить той об’єм пові

© 2006-2022 Magazilla
Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на прочее для медицины Tespro. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить прочее для медицины Tespro в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на прочее для медицины Tespro. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История